Skocz do zawartości

a pary starczyło na 20 minut ...


infobank

Rekomendowane odpowiedzi

Żenada kompletna :D

Każdy inny mecz w tych MŚ, który oglądałem (chyba wszystkie) cechował się tym że grali w piłkę. Polacy niestety nie grali, tylko sobie stali na trawce.

Najbardziej jednak podobał mi się Trynidad & Tobago. Gdyby Polska miała chociaż 10% ich determinacji do odebrania piłki i obrony to może mielibyśmy szansę na remis z Ekwadorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Polacy niestety nie grali, tylko sobie stali na trawce

dokładnie to pierwsze co przyszło mi na myśl, przypominały mi się czasy meczy w technikum, kiedy to każdy grał w ataku bo nie było obrońców :) zero zgrania, zero taktyki, kto dojdzie do piłki to aby jak najdalej wybić, albo podać komuś innemu żeby nie było na mnie że piłkę straciłem :D

A dla mnie sytuacja jest prosta : jak zobaczyliśmy jak się ruszają murzyni to nam morale spadły do zera :) w końcu do nich dotarło, że drybling powinien być bezwzrokowy ( jak pisanie na klawiaturze ) a uwagę powinni zwracać na to komu podać, gdzie jest bramka i kogo kryć ( z tym problemów mieli najwięcej ).

Ale w dalszym ciągu jestem dobrej myśli, oni potrafią dobrze zagrać, tylko tak jakoś się rozgrzewają 80 minut a potem już sędzia kończy spotkanie, może potrzeba im "kopa na rozpęd" ? :)

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w dalszym ciągu jestem dobrej myśli, oni potrafią dobrze zagrać, tylko tak jakoś się rozgrzewają 80 minut a potem już sędzia kończy spotkanie, może potrzeba im "kopa na rozpęd" ?

Ja też jestem dobrej myśli. Może dostaną 5 minut dodatkowego czasu i wtedy będzie całe 15 minut na wyrównanie wyniku. :D

A tak w ogóle to mam nadzieję na 0:0. Jeżeli TT się udało to może im nam się też uda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda drużyna pokazuje, że należy walczyć. Wczoraj maleńka Angola bardzo ładnie grała mimo bramki strzelonej już w 3 minucie. Iran walczył do końca. J a uważam, że to nie wina piłkarzy że tak słabo zagrali ale taktyki.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie czytam na gazeta.pl, że premier Marcinkiewicz odwiedził naszych w szatni przed meczem, i ich tym zdekoncentrował...

też jestem tego zdania, Marcinkiewicz chciał im dać motywację i powiedział o planach rządu, tyle że to co dla premiera jest OCH i ACH dla piłkarzy było gwoździem go trumny. :):):)

osobiscie uważam że Marcinkiewicz wie więcej o piłce od piłkarzy (naszych)

a piłkarze więcej o polityce niż Marcinkiewicz :D

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko wyjaśnia. Każdy kto zobaczy buźkę złotoustego premiera ma prawo na 90 minut zapomnieć co się dzieje w okół niego.

Nadal wierze w naszych. Trzymam kciuki za środe.

Grunwald 1410

Dortmund 2006

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo Tour de France - będzie co oglądać.

noo, przynajmniej to się miło będzie śledzić.... choć z drugiej strony jak ma poraz ósmy wygrać Lance.... nudno się już robi ;)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda drużyna pokazuje, że należy walczyć. Wczoraj maleńka Angola bardzo ładnie grała mimo bramki strzelonej już w 3 minucie.

Nie wiem jakimi kryteriami się kierujesz, ale chyba o piłce masz pojęcie jak kobieta, bo Angola nie grała w piłke tylko bezmyślnie biegała za piłką próbując dryblować, co im nic nie mogło dać. Ładnie grała to orkiestra na trybunach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J a uważam, że to nie wina piłkarzy że tak słabo zagrali ale taktyki.

Ja uważam wręcz przeciwnie, co ma zaangażowanie i chęć walki piłkarzy do taktyki??

Taktyka może była ale kto ją miał wypełnić ??

Zresztą okazało się wczoraj jak traktują mundial i kibicow, robiąc sobie zdjęcia stadionu przed meczem, wczoraj dzien wolny, nawet nie chciało się im przyjść na konferencje, co to jest, zielona szkółka??

Dzisiaj znowu konferencja, może przyjdzie ktoś z drużyny oprócz kucharza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą okazało się wczoraj jak traktują mundial i kibicow, robiąc sobie zdjęcia stadionu przed meczem, wczoraj dzien wolny, nawet nie chciało się im przyjść na konferencje, co to jest, zielona szkółka??

Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej to nie jest PO i nie musi codziennie organizować nic nie wnoszących konferencji prasowych. Podobnie jak dziennikarze pomyliłeś polityków z piłkarzami, a trenera z przewodniczącym partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dziennikarze dadzą im święty spokój. Jest im teraz najbardziej potrzebny.

Mnie nie intersuje co myśli Janas, co się dzieje w kadrze i czy się spotkali sami czy z kimś tam.

Chcę widzieć w środe walczącą husarie!

Dziennikarze zachwują się jak święte krowy.

Nikt nie ma obowiązku z nimi gadać.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności