Jump to content

Pomoc dla mojej córki Oli w rehabilitacji

Recommended Posts

Jeżeli nie masz komu przekazać 1% z podatku to możesz wspomóc moją córkę Olę.

W tym wątku będę publikował cyklicznie informacje i apele.

Liczy się każda złotówka ponieważ koszty rehabilitacji idą w tysiącach złotych miesięcznie.

Facebook - polub i jeśli chcesz udostępnij

Strona www (w budowie)

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

• Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Serdecznie dziękuję wszystkim za zainteresowanie Jutro dam jeszcze ogłoszenia. Jak kogoś interesuje to Ola właśnie wczoraj rozpoczęła kolejny intensywny 6 tygodniowy turnus rehabilitacyjny.

Ola poszła kimać w czasie rehabilitacji, Pani rehabilitantka robi co może żeby ją obudzić Za nami 4 tygodnie intensywnego turnusy, zostały jeszcze 2. Czekam na rozliczenie z fundacji. Poinformuje

Twórca kompleksu programowego XseoN oddaje do licytacji jedną pełna licencje na cały kompleks ( XseoN, XPCP, Xtwi). Abonament przez rok gratis. Ja ze swojej strony oferuje szkolenie online ok 2h z ob

• 4 weeks later...

Otrzymaliśmy dokumenty uprawniające nas do przeprowadzania zbiórek publicznych.

Jeżeli ktoś ma ochotę przekazać jakąkolwiek kwotę to poniżej podaję dane do wpłaty.

Z góry dziękuję za każde wpłacone 1 zł. Apel będę powtarzał cyklicznie ponieważ przed nami długa i kosztowna rehabilitacja.

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu
Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795

Tytuł wpłaty:

Darowizna na cele ochrony zdrowia "Bori"

Córkę można znaleźć w wykazie podopiecznych fundacji pod hasłem Bori:

http://www.dolfroz.pl/61/Podopieczni_fundacji.html

• 2 weeks later...

pan_igor ufundował na sprzedaż teksty

na pierwszy ogień 9 tekstów z frazą stomatolog w różnych odmianach - aukcja allegro

sqnbn i firma AIP Animates.pl ufundowali nam na sprzedaż 100 licencji sinooke oraz 60 unikalnych szablonów. Jeśli ktoś chętny zapraszam do kontaktu.

Edited by bori79

Jeżeli jest zainteresowanie kupnem tekstów w takiej formie, chętnie też podaruje 10 zapleczówek po ok. 1200 znaków [kredyty i finanse. Frazy: konto osobiste, kredyt mieszkaniowy, lokaty, pożyczki, chwilówki itd.] na ten cel. Proszę o kontakt jeżeli się przydadzą. Pozdrawiam

• 3 weeks later...

Pewnie jeszcze nie wszyscy z Was rozliczyli PIT.
W ramach przypomnienia możecie wspomóc rehabilitację Oli przekazując 1% z podatku.
Wypełniając pola w PIT.
KRS: 0000050135
CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI

Z góry dziękujemy :)

• 1 month later...

GiełdaTekstów.pl postanowiła wspomóc nas w zbieraniu pieniędzy na rehabilitację mojej córki.

Możesz wspomóc akcje wstawiając na sprzedaż teksty na Giełdę Tekstów

szczegóły akcji: http://gieldatekstow.pl/strony/31,akcja.html

• Like 1

na sprzedaż domena endermologia.info, zarejestrowana w 2012 roku, w dniu dzisiejszym przedłużona na kolejny rok. Na stronie "śmieciowa blogowa" zawartość, teksty kupowane, robiona pod MFA, ale ostatecznie nigdy nie było na niej reklam, a posłużyła mi do nauki WP i eksperymentowania ze skórkami, wdrażanymi na innych moich stronach. Sprzedaż domeny, albo domeny i zawartości, jeśli komuś miałaby się przydać chociażby na jakieś zaplecze x-poziomu. Oczywiście wszystko na rzecz córki @bori79. Sprzedaję bez skórki, bo nie wiem i nie pamiętam, czy licencja pozwala na dalszą odsprzedaż. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o odpowiedzi w tym temacie z cytatem adresu domeny (bez aktywnego linka) i swojej propozycji. Nie ustalam ceny, to pozostawiam Waszemu uznaniu, ale pamiętajcie, że cel szczytny. Cesję (jeśli ktoś będzie zainteresowany) zrobię na rzecz osoby, która do dnia 8 czerwca 2014 do północy zadeklaruje najwyższą wpłatę. Ewentualna wpłata oczywiście od razu na konto, podane TUTAJ, po 8 czerwca 2014.

Jeśli istnieje lepsza forma aukcji, dajcie znać.

Jeśli do północy dnia 8 czerwca nie będzie żadnych ofert (proszę o niepisanie na PW w stylu "panie, spuść pan pinć złotych", w końcu to charytatywna akcja), zobowiązuję się do ponowienia licytacji za miesiąc, i tak do skutku, ewentualnie do cesji domeny na rzecz @bori79, jeśli tylko będzie zainteresowany, może zrobi z niej użytek.

Edit: Literówki

Edited by rissah
  • Like 2

Jak nie będzie chętnych, wystawię na jakąś giełdę, chociaż wolałbym w pierwszej kolejności tutaj, bo może komuś się przyda. Nie wiem tylko, czy taka forma z publicznym podawaniem propozycji jest dobra. Może lepiej na priv, żeby nie ujawniać ewentualnego nabywcy.

Jeśli ktoś nie chce publicznie podawać propozycji, proszę o ewentualne propozycje na prawo@grupagestum.pl

Giełda miała dziś małe problemy mające swoje źródło w serwerowni. Wszystko już działa jak należy, dlatego zachęcamy szczególnie do dodawania tekstów na sprzedaż oznaczonych jako "AKCJA BORI" z których cały zysk, włącznie z prowizją Giełdy zostanie przekazany na rehabilitację.

Akcja zostaje przedłużona o jedną dobę, do 15.06.2014.

Zapomniałbym dodać: sponsor akcji Kulfik obiecał kupon o wartości 200 zł dla najaktywniejszego uczestnika akcji. Kupon do wykorzystania w sklep.kulfika.pl

Edited by GieldaTekstow.pl
  • Like 1

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl