www.SeoProgramista.pl

SeoPlagiat.pl - automat do sprawdzania plagiatów

Polecane posty

SeoPlagiat.pl - automat do sprawdzania plagiatów w internecie. Program automatycznie sprawdza czy treść ze strony nie została powielona na innych stronach.

Szczegóły:

- cykliczne sprawdzanie czy teść na stronie nadal jest unikalna,

- możliwość ustawienia dokładności sprawdzania treści,

- proxy (IP:PORT),

- automatyczne usuwanie niedziałających proxy,

- powiadomienie emailem o plagiacie.

Strona projektu SeoPlagiat.pl.

Program może służyć również do sprawdzania:

- prac magisterskich,

- prac licencjackich,

- prac dyplomowych,

- prac zaliczeniowych,

- prac napisanych w różnych jezykach (np. angielskim, niemieckim itp.),

- artykułów,

- treści znajdujących się na stronach internetowych.

Cena 50 zł brutto.

Wystawiamy faktury VAT.

Kontakt: biuro@seoplagiat.pl

Edytowano przez www.SeoProgramista.pl

plagiaTOM.pl jest najdokładniejszym programem antyplagiatowym. Sprawdź swoje teksy antyplagiatem.
Seo Plagiat chroni unikalność tekstów Twojej strony. Zabezpiecz się przed plagiatami.
Seo Proxy - przy pomocy programu okienkowego możesz uzyskać nielimitowaną ilość google proxy :)

Nowa wersja 1.0.1

Zmiana ograniczeń w wersji demo:

- zniesienie ograniczenia ilości artykułów,

- zmiana sprawdzania ilości znaków z artykułu, z 1000 znaków na 5000 znaków.

Po zmianie ograniczeń niektórym użytkownika całkowicie będzie wystarczać wersja demonstracyjna :)

W tej chwili wersja demonstracyjna może też służyć do przechowywania tekstów seo.

Zachęcam do używania programu Seo Plagiat :)

plagiaTOM.pl jest najdokładniejszym programem antyplagiatowym. Sprawdź swoje teksy antyplagiatem.
Seo Plagiat chroni unikalność tekstów Twojej strony. Zabezpiecz się przed plagiatami.
Seo Proxy - przy pomocy programu okienkowego możesz uzyskać nielimitowaną ilość google proxy :)

Nowa wersja Seo Plagiat 1.0.2

Nowości:

- edycja artykułów,

- możliwość wyczyszczenia znalezionych plagiatów.

Zachęcam do testowania i korzystania z Seo Plagiat :)

p.s.

Program rozwija przede wszystkim na własne potrzeby.

Jeśli brakuje jakiejś opcji która by pomogła w korzystaniu z programu to proszę pisać na priv.

Edytowano przez www.SeoProgramista.pl

Nowa wersja Seo Plagiat 1.0.3

Zmiana ograniczeń w wersji demo:

- prawie wszystkie opcje są dostępne :)

Wersji DEMO nie można używać komercyjnie!

(Wersji DEMO nie jest dla firm.)

Nowa wersja Seo Plagiat 1.0.4

Nowości:

- edycja projektu i strony,

- sprawdzanie artykułów w różnych witrynach google,

- powiadomienie o nowej aktualizacji.

Aktualizacja programu Seo Plagiat jest dostępna pod linkiem www.seoplagiat.pl/site/download

Zachęcam do testowania i korzystania z Seo Plagiat :)

Nowa wersja Seo Plagiat 1.0.5

Nowości:

- opcja "Połącz z google przez".

Zachęcam do testowania programu Seo Plagiat :)

Nowa wersja Seo Plagiat 1.0.6

W nowej wersji zostały poprawione zgłoszone błędy.

Zachęcam do korzystania z Seo Plagiat. !!!

Wprowadziłem nową darmową wersję SEO Plagiat Online - aplikację można znaleźć pod adresem www.seoplagiat.pl/online.

Wszystkie dodane artykuły można znaleźć w zakładce "Twoje Artykuły".

Oczywiście sprawdzane artykuły są dostępne tylko dla osoby która go dodała.

Zachęcam do testowania i korzystania.

jimmi    1085

a nowa wersja obsługuje api z proxy czy jak dawniej trzeba wklejać listę ?

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

@jimmi - W wersji która się dzisiaj pojawiła jest już taka możliwość :)

Nowa wersja Seo Plagiat 1.0.7

W nowej wersji poprawiłem algorytm wyszukujący plagiat.

Wyszukiwanie jest teraz dokładniejsze.

Uwaga!

Aktualizacja usuwa wszystkie znalezione wcześniej plagiaty.

Dodałem też automatyczne pobieranie google proxy ze strony SeoProxy.pl.

Włączenie automatycznego pobierania proxy jest bardzo proste.

Wystarczy skopiować link API do pola mieszczącego się w konfiguracji.

Pozdrawiam i zachęcam do testowania :)

Strona projektu www.seoplagiat.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez jondeca
      Witam wszystkich.
      Mam problem ze starą (6-letnią) domeną.
      Ostatnio z ciekawości wskoczyłem w statystyki a tam gwałtowny spadek odwiedzin.
      Szukam co jest przyczyną i widzę ze moje miejsce zajmuje witryna która jest plagiatem mojej.Dodatkowo powstałą w 2013r nie posiada nawet PR jeszcze.
      Analizując siec dziś natrafiłem na kilka słabych graficznie plagiatów mojej strony gdzie całą treść jest przekopiowana(są to same jakieś śmieciowe darmowe domeny).
      jak to możliwe że moje miejsce zajmuje plagiat strony, rozumiem że ktoś może mi robić na złość, ale algorytmy googla chyba się nie obrażają, z całym szacunkiem dla algorytmów ale wykopać z wyników wyszukiwania starą stronę z pr w przedziale 2-4pr w ciągu tych wszystkich lat to dla mnie nielogiczne.
      Rozumiem ewolucję wyszukiwarki (raz była łaskawa 2-3 miejsce, niektóre zmiany wywalały mnie na 5-8 ale nigdy jeszcze nie miałem tak by na główna frazę nie była widoczna.
      Treść strony jest w połowie unikatowa, o ile połowę artykułów mam od przyjaciela który mi pozwolił na udostępnienie(były szybciej znane wyszukiwarce) o tyle połowa treści pochodzi z książki mojego przyjaciela która została wydana 2 miesiące po dodaniu artykułów na stronę wiec to u mnie na stronie były pierwsze(teraz widzę ze 30 stron je skopiowało)
      Tutaj pytanie do was.
      Jakie macie pomysły, by plagiat nie zajmował mojej pozycji w wyszukiwarce
      Przepraszam że piszę tutaj ale strona filtra nie złapała a tu zakładka o Google jest i pomyślałem by tutaj napisać
      pozdrawiam i czekam na pomysły
    • Przez Sylwin

Dzięki programowi Wykryj Plagiat błyskawicznie sprawdzisz czy ktoś nie splagiatował prac dyplomowych, zadań domowych, artykułów, tekstów SEO, opowiadań i innych prac. Zobaczysz w ilu procentach dany tekst jest oryginalny i uzyskasz dokładny raport z linkami do tekstów źródłowych.

Czym jest plagiat?
      Plagiat (łac. plagium - kradzież) - skopiowanie cudzej pracy/pomysłu (lub jej części) i przedstawienie pod własnym nazwiskiem. Splagiatowaną pracą może być np. obraz, grafika, fotografia, odkrycie, piosenka, wiersz, wynalazek, praca magisterska, praca doktorska, publikacja naukowa. W Polsce istnieje rozbudowany czarny rynek prac naukowych pisanych na zamówienie. Czas to zmienić! STOP PLAGIATOM!

W jaki sposób wykryć plagiat?
      System Wykryj Plagiat jest niezwykle pomocny przy wykrywaniu plagiatów. Umożliwia szybkie i skuteczne sprawdzanie tekstów. Wykrywa kopie zdań i podaje źródła ich pochodzenia. Dzięki wnikliwej analizie, jest w stanie obliczyć w ilu procentach dany tekst jest plagiatem.
      Jak działa program Wykryj Plagiat?
      Przewodnik po programie znajduje się tutaj: uruchom przewodnik
      Zobacz film z działania programu (ustaw jakość HD aby zobaczyć napisy):

Cechy systemu Wykryj Plagiat
      - Nie wymaga instalacji
      - Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna
      - Działa szybko i skutecznie
      - Wyniki analizy generowane są błyskawicznie
      - Generuje dokładny raport z odnośnikami do stron na których znajduje się powielona treść
      - Umożliwia analizę dowolnej ilości tekstów
      - Obsługuje teksty w wielu językach
      - Nie wymaga opłacania abonamentu - płacisz raz i korzystasz bez ograniczeń
      - Teksty sprawdzane programem nie są nikomu przekazywane ani przechowywane
      Dla kogo przeznaczony jest program Wykryj Plagiat?
      Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić czy dane teksty są plagiatem. Wykryj Plagiat ma bardzo wiele zastosowań, umożliwia sprawdzanie pod kątem plagiatu dosłownie każdego tekstu.
      Jakie są wymagania sprzętowe?
      Przedmiotem aukcji jest skrypt napisany w języku PHP. Użytkownik otrzymuje skonfigurowany darmowy serwer USBWebserver V8.5 na którym jest zainstalowany Wykryj Plagiat. Po uruchomieniu program działa w przeglądarce internetowej. Nie wymaga konfiguracji czy instalacji - wszystko sprowadza się do uruchomienia pliku .exe.
      Do poprawnego działania programu wystarczy:
      - Przeglądarka internetowa
      - Połączenie z internetem
      - Około 110 mb miejsca na dysku
      - System operacyjny Windows (program był testowany na Windows 7 oraz Windows XP)
      W jaki sposób mogę zamówić program?
      Aby zamówić program należy zarejestrować się na stronie Wykryj Plagiat - Rejestracja oraz kupić program na tej aukcji. Po zapłaceniu Twoje konto w serwisie zostanie aktywowane (zostaniesz o tym poinformowany mailowo), w panelu użytkownika pojawi się możliwość pobrania najnowszej wersji programu.
      Dane firmy
      eScylla
      Chwalimierz 17
      55-300 Środa Śląska
      NIP: 8831819617
      REGON: 021343318
      W przypadku chęci otrzymania faktury VAT prosimy o poinformowanie nas o tym po dokonanym zakupie.
      Część informacji zaczerpnięto ze strony: http://pl.wikipedia.org/wiki/Plagiat
      Kliknij aby zamówić