Jump to content
Sign in to follow this  
lukbru

[SPRZEDAM] teksty Boże narodzenie, sylwester

Recommended Posts

Witam

10 szt tekstów z frazą Boże Narodzenie po 1200 zzs za 12 zł

10 szt, tekstów z frazą sylwester po 1200 zzs za 12 zł

kontakt

lucas-23@tlen.pl

Pozdrawiam

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MaxPan
      W tym temacie dajemy linki do ofert lub opisujemy własną ofertę. Jeśli podajemy reflink obowiązkowo podajemy również link "czysty" i opisujemy który jest który
      Jeśli piszemy o własnej ofercie obowiązkowo zaznaczamy konkretnie od kiedy do kiedy obowiązuje promocją oraz podajemy poprzednią cenę ( bez promocji), dane kontaktowe.
    • Guest cisu80
      By Guest cisu80
      Witam serdecznie
      Dziś chciałbym Wam zaoferować swoje usługi copywriterskie, które świadczę już od dosyć długiego czasu(prawie 3 lata), dzięki czemu jestem w stanie dopasować się niemal do każdego zlecenia. Pisze nie tylko teksty preclowe, ale również treść na strony www, ulotki czy też całe oferty sprzedażowe.
      Jeśli chodzi o warunki cenowe, to jestem osobą bardzo elastyczną i na pewno się dogadamy, dlatego też nie będę podawał dokładnego cennika, gdyż i tak za wiele on nie wniesie.
      Oczywiście na życzenie wysyłam przykładowe, darmowe próbki moich możliwości.
      Co mnie motywuje? Otóż chciałbym wybrać się w góry na Sylwestra ze znajomymi, jednak niestety moje skromne fundusze nie pozwalają, a jak na złość zakończyłem współpracę z moim dotychczasowym klientem, gdyż wyjechał sobie na święta do rodziny. Perspektywa spędzenia Sylwestra z Polsatem mi nie bardzo odpowiada, tak więc pilnie potrzebuję zleceń.
      Spokojnie, nic nie będzie robione na odwal, do tej pory obsłużyłem przez kilka lat kilkuset klientów i miałem zaledwie kilka reklamacji odnośnie tekstów, co traktuję jako wynik bardzo dobry.
      Nie biorę zaliczek, płacisz dopiero po otrzymaniu tekstów. Możesz być pewny, że artykuły będziesz miał na czas i dobrej jakości, gdyż i mi zależy na czasie
      Zapraszam natomiast do kontaktu pod adresem: copitxt@gmail.com
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy