Skocz do zawartości

Link na wszystkich podstronach


NtC

Rekomendowane odpowiedzi

Nurtuje mnie pytanie czy link umieszczony powiedzmy w stopce, bądź też gdzieś w menu strony jako odnośnik do innej strony będzie miał korzystny wpływ na linkowaną stronę?

Powiedzmy, że posiadam serwis z dużą ilością podstron (kilkanascie tysięcy) i teraz linkując w ten sposób gwt pokazuje ,że do strony prowadzi kilkanaście tysięcy linków lecz wszystkie idą z jednej domeny, jak będzie google traktowało wpływ takiego linku?

Płaski brzuch? a6w , zbędne kilogramy sprawdź dieta dukana przepisy i

Potrzebujesz strony internetowej? strony www koszalin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link to link, każdy coś zmienia, na plus lub minus. Wiele będzie zależało pewnie od tego, jakiego rodzaju serwis masz na myśli. Nie umiem sobie wyobrazić, żeby link tego typu zaszkodził, jeśli pochodzi np. z serwisu miary interia czy onet, ale jestem skłonny przypuszczać, że gdybyś po prostu zrobił szmatławą zapleczówkę z łańcuchami Markowa i RSSami zaciągniętymi skądkolwiek to taki styl linkowania nie byłby pożyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki sitewide podobno są na cenzurowanym. I już nie przekazują takiej mocy. Ale to mogą być mity SEO :)

Nawet jeśli nie, to im niżej link jest w kodzie, tym mniejsza jego moc.

Ja staram się jeszcze przynajmniej dodać jakiś tekst, jakiś element nawigacji, żeby nie oberwać za "farmę linków", zwłaszcza jeśli mam ich kilka.

Pomysłem niektórych, np. Beerbanta, jest inny link sitewide dla każdej kategorii.

Ja np. nie daję takich linków na podstronach, które i tak będą noindex albo zawierają niewiele treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja uważam, że dostałem filtry ręczne na dwie strony właśnie przez linki site wide. Zachciało się wpisu GOLD w jednym z katów:) No ale oczywiście to są tylko moje przypuszczenia bo z G. dostałem tylko info o nienaturalnym linkowaniu...

Potrzebujesz teksty na stronę, bloga czy do sklepu online? Sprawdź moje portfolio na pawelgibek.pl. Specjalizuję się w tematyce motoryzacji i zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności