Jump to content

Zaplecze seo wordpress - zezwalać na artykuły od obcych?

Recommended Posts

ja tam bym nie linkował na siłę, chyba że jeden art jest uzupełnieniem innego na innym serwisie (anchory - "więcej" "tutaj" itp.) - czyli logicznie, z sensem i omijać schematy

początkujący SEOziutek i webMajster od czasu do czasu

• Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szybkie staty z dwóch moich blogów (trzydniowy wartościowy i jednodniowa farma):

1. Po wrzuceniu captcha od piątku dodał się tylko jeden bot, więc spokojnie można powiedzieć, że rejestracja jest tylko dla ludzi, bo dobrze blokuje boty.

2. Dla porównania do farmy od wczoraj, więc właściwie po indeksacji to od dzisiaj w nocy dodało się ok 20 userów, musiałem zmienić im uprawnienia ze współpracownika na autora, bo nie było artykułów, teraz powoli się dodają (jeden na kilka minut). Zainstalowałem wypiekacza, który wymaga określonej liczby znaków w artykule i kasuje nadmiarowe linki, tagi, kategorie... więc ustawiłem sobie wymagania na maks 1 linka, 3 kategorie, 5 tagów i 1000 znaków. Jak te pierwsze spokojnie wypiekacz kasuje i artykuły mogły by się dodawać, tak limitu znaków 1000 żaden bot jeszcze nie przebił. Tak się zastanawiam co za idioci piszą te artykuły dla botów, że są tak daremne (już nie wspomnę o synonimizacji w stylu kali głodny kali jeść). Ja w adderze mam podane "mile widziane" długości artykułów i mam do precli napisany art z 7 akapitów na łączną długość ok 2500 i on sobie robi rotację z 4 z nich + synonimizację, co daje artykuły po ok 1400 - 1600 (zależy od akapitu) znaków.

Wracając do tematu linkowania to oczywiście nic na siłę, ale tak sobie myślę jako laik, że jeśli będę miał wartościowe zaplecze bez spamu to jakim prawem google może mi dać bana za link z jednej strony do innej na tym samym serwerze, jeśli będzie on w unikalnym artykule tematycznym, nawet jeśli będą to linki wzajemnie wymienione, przecież to jest naturalna kolej rzeczy i ludzie tak robią...

Mówimy tu o artykule typu zajawka z hasłem np. więcej na ten temat na... lub artykuł napisany na podstawie danych z.... itp ;)

Edited by Adrian_88
(trzydniowy wartościowy i jednodniowa farma)

Captcha nie jest efektywną metodą obrony. Zobaczymy co będzie po miesiącu czy dwóch, kiedy Twoje precelki zostaną dodane do publicznych list :)

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

sorry ale wykazujesz się naiwnością, co do intencji internautów, nikt nie będzie pisał unikalnych artów do jakiegoś nieznanego precla, pisarze preclowi, wrzucają swoje artykuły na tony, inaczej nie ma to sensu zważywszy na % skutecznych publikacji, które utrzymają się przez jakiś czas (publiczne precle padają, admini czyszczą je, nie przedłużają domen). Chcesz mieć zadbanego bloga ogranicz uprawnienia, tego 2 puść na żywioł i ewentualnie wrzuć tylko linki w blogrollu. taki spamblog do którego dorzucają arty co 10 minut fajnie nadaje się do indeksowania różnych rzeczy.

pieniądze nie śmierdzą

Jak nie masz wysokiego PR to wrzucą ci hurtem

A co ma piernik do wiatraka? Większość spamerów nie patrzy na wysoki PR, jadą po takich preclach tak samo jak po tych gorszej jakości.

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Właściwie każdy publiczny precel to miejsce gdzie 99% artów to spam, lepszy albo gorszy, preclowi pisarze nie maja czasu na pisania z palca każdego wpisu, tu liczy się ilość nie jakość.

pieniądze nie śmierdzą

Domenę kupiłeś za 0 zł, a przedłużenie jej to 123 zł , i ty tego już nie zrobisz. dlatego nie opłaca się wrzucać nic wartościowego .

Domenę wziąłem za 0zł, na miesiąc przed wygaśnięciem przeniosę sobie ją tam gdzie dadzą najlepszą ofertę. Kiedyś widziałem, że ovh za przeniesienie domeny na pierwszy rok przedłuża jej ważność za 30zł, z czego po wrzuceniu w koszta jakieś 20zł pójdzie z mojej kieszeni, więc na pewno ją przedłużę ;)

Co do spamu i captcha to nieźle jej idzie, bo blog nr 1 nie ma nowych userów, a blog nr 2 ma ruch kilkaset postów na dobę.

Domenę wziąłem za 0zł, na miesiąc przed wygaśnięciem przeniosę sobie ją tam gdzie dadzą najlepszą ofertę.

No to jak przed upływem roku dostaniesz kod authinfo zakupionej domeny to Ci gratuluję.

...

• 2 months later...

Mam jeszcze jedno może głupie pytanie, ale jakoś nie umiałem tego wygooglować. Utworzyłem sobie spambloga na poddomenie, który codziennie rósł w kolejne nietematyczne artykuły, aż do uzbierania ok 20 000. Ku mojemu zdziwieniu bardzo ładnie się pozycjonował i podciągał w pozycji podlinkowaną w stopce stronę klienta. Zauważyłem jednak, że google linki z tej poddomeny widzi jako domenę główną, więc wziąłem sobie za free kolejną domenę i podpiąłem ją pod wordpressa. W tym dniu przestali się rejestrować użytkownicy i przestały dochodzić artykuły. Za pierwszym razem nic nie zrobiłem, po prostu utworzyłem bloga i po dwóch dniach zaczął się spam. Czemu teraz po przeniesieniu zniknął on z oczu botów, co więcej na kolejnej domenie postawiłem od nowa następnego spam bloga i od ponad tygodnia nic tam się nie dzieje.

Teraz moje pytanie. Czy są jakieś katalogi dla spam blogów, gdzie mogę dodać swoje, żeby boty zaczęły na nie wchodzić?

• 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Maciejus
      witam, szukam jakiegoś niedrogiego generatora stron. Najlepiej html ale może być coś innego byłem nie ciężkiego...., napewno bez bazy danych. Cos takiego żeby pobierało tresc z innych domen.... Potrzebuje szybko zrobić wiele subdomen....
    • By Seochess.pl
      Pakiety które zmienią oblicze twojej strony. Zrównoważona dawka linków rozłożona w czasie.
      Tylko najwyższe parametry. Tylko odpowiednie linki. Tylko najlepsze wyniki!

PAKIET SILVER PRESTIGE: Kup  już dzisiaj i Bądź w gronie klientów PRESTIGE
      20 Linków tematycznych  20 EDU GOV 50 Linków Trust Rank Z Trust Flow większym niż 50 10 Zaplecz Blogowych 10 Linków z Katologów i NAP 2 Artykuły Sponsorowane Podlinkowanie Indeksacja  
      CENA: 489 ZŁ (PROMOCJA Z 599 ZŁ!)

PAKIET GOLD AVANGARDE: Kup już dzisiaj. Postaw na ZŁOTE CZASY dla Twojej firmy

30 Linków tematycznych 25 EDU GOV 70 Linków Trust Rank Z Trust Flow większym niż 50 15 Zaplecz Blogowych 10 Linków z Katologów i NAP 10 Linków Zwrotnych 2 Artykuły Sponsorowane Podlinkowanie Indeksacja  
      CENA: 699 ZŁ (PROMOCJA Z 839 ZŁ!)

PAKIET DIAMOND BLUE: Wejdź do DIAMENTOWEJ grupy SEO
      50 Linków tematycznych 25 EDU GOV 100 Linków Trust Rank Z Trust Flow większym niż 50 15 Zaplecz Blogowych 10 Linków z Katologów i NAP 15 Linków Zwrotnych 3 Artykuły Sponsorowane Zaplecze Na Przechwyconej Domenie Podlinkowanie Indeksacja Audyt Indeksacji  
      CENA: 999 ZŁ (PROMOCJA Z 1199 ZŁ!)]

DANE:

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY: https://seochess.pl/program-lojalnosciowy/
      INNE USŁUGI: https://seochess.pl/oferta-2/

Kontakt: support@seochess.pl

NIP: 8681944685
      REGON: 384986615
    • By Seochess.pl
      Q&A

Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków?

Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków

Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio?

40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w Google.

Z jakich stron pochodzą linki ?

Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority.

Jak wyglądają linki? 

Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych.

Jak wysyłamy raport?

Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków.

Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)?

Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. 

Jak wygląda cena Trust Ranka? 

Cena za 1 Trust Rank to : 1.5 zł / szt. (ZNIŻKA Z 3 ZŁ!). Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia!

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl
      Więcej:  https://seochess.pl/service/linkowanie/

• By Seochess.pl
      1. Czy linki pochodzą z dobrych miejsc?

Linki pochodzą z domen tylko o bardzo wysokim autorytecie oraz DR/TF/DA. Każdy link ma unikalny tekst, zdjęcia oraz wysoki poziom indeksacji. 

2. Jak wygląda tematyczność linków?

Wszystkie pozyskane linki są tematyczne - to jest, związane z branżą, którą linkujesz. Może to być dowolna tematyka z wybranych powyżej.

3. Z jakich źródeł pozyskujemy linki?

Będą to różne formy linkowania. Profile forumowe, Profile Trust Rank, Komentarze Blogowe, Komentarze Forumowe, NAP, linki z artykułów bądź inne formy linkowania! Większość linków będzie pochodzić z komentarzy blogowych oraz profili.

4. Czy oferujemy jakieś formy zniżek, sampli?

Tak - oferujemy:

- Darmowe sample - do 5 linków (które potem wliczamy już do ewentualnego zamówienia)

- Po zamówieniu na 100 linków - 10 darmowych, bonusowych linków!

- Jeśli sobie tego życzysz, będziemy monitorować twoją pozycję przez 3 miesiące

- Dla stałych klientów oferujemy 20% zniżki oraz 50% za polecenie naszych usług!

5. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość linków, które można kupić?

Maksymalna ilość linków to 100 - ale nie wszystkie obecnie pakiety mają taki limit. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

6. Czy linki są ubezpieczone?

Tak, nasze linki są ubezpieczone do 3 miesięcy

7. Dlaczego warto?

Nasze linki są idealną poduszką dla linków typu artykuły sponsorowane czy "dziennikowe".

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

REGON: 38498661
    • By Seochess.pl
      Pakiety które zmienią oblicze twojej strony. Zrównoważona dawka linków rozłożona w czasie.
      Tylko najwyższe parametry. Tylko odpowiednie linki. Tylko najlepsze wyniki!

PAKIET SILVER PRESTIGE: Kup  już dzisiaj i Bądź w gronie klientów PRESTIGE
      20 Linków tematycznych  20 EDU GOV 50 Linków Trust Rank Z Trust Flow większym niż 50 10 Zaplecz Blogowych 10 Linków z Katologów i NAP 2 Artykuły Sponsorowane Podlinkowanie Indeksacja  
      CENA: 489 ZŁ (PROMOCJA Z 599 ZŁ!)

PAKIET GOLD AVANGARDE: Kup już dzisiaj. Postaw na ZŁOTE CZASY dla Twojej firmy

30 Linków tematycznych 25 EDU GOV 70 Linków Trust Rank Z Trust Flow większym niż 50 15 Zaplecz Blogowych 10 Linków z Katologów i NAP 10 Linków Zwrotnych 2 Artykuły Sponsorowane Podlinkowanie Indeksacja  
      CENA: 699 ZŁ (PROMOCJA Z 839 ZŁ!)

PAKIET DIAMOND BLUE: Wejdź do DIAMENTOWEJ grupy SEO
      50 Linków tematycznych 25 EDU GOV 100 Linków Trust Rank Z Trust Flow większym niż 50 15 Zaplecz Blogowych 10 Linków z Katologów i NAP 15 Linków Zwrotnych 3 Artykuły Sponsorowane Zaplecze Na Przechwyconej Domenie Podlinkowanie Indeksacja Audyt Indeksacji  
      CENA: 999 ZŁ (PROMOCJA Z 1199 ZŁ!)]

DANE:

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY: https://seochess.pl/program-lojalnosciowy/
      INNE USŁUGI: https://seochess.pl/oferta-2/

Kontakt: support@seochess.pl

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy