Jump to content

Recommended Posts

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Czy to na początek wystarczy aby wypozycjonować moją strone przy dużej konkurencji? Nie. @Na czym polega katalogowanie? Na dodawaniu strony do katalogów stron @Czy jeśli link zwrotny do mojej str

Metoda "na głupa". Blastujesz co się da i gdzie się da a jak dostaniesz pocztówkę z google to zgrywasz głupa, że to nie Ty

Nie ma jakiegoś innego sposobu? Nie posiadam raczej forum i bloga, i czasu na tworzenie go. Nie da rady np. pingować tych wpisów?

założenie forum na e-fora, fara24 czy pun zajmuje pewnie z 2 minuty ;), więcej zajęło ci wymyślanie kolejnych problemów.

• Like 1

pieniądze nie śmierdzą

No ok, mogę założyć z 10 takich for i co dalej? gdzie mam wpisać linki do profili itp. Jak najlepiej wykorzystać te fora?

sadze ze mózgu brak

Na życzenie forumowicza plus inne powody konto zamknięte, życzymy szczęścia poza forum.

Kriso da to coś? A może same się po jakimś krótkim czasie zaindekstują?

Zacznij dodawać swoją stronę do katalogów. Zapisuj linki do zaakceptowanych wpisów i po jakimś czasie sprawdź, które pojawiły się w indeksie. Bo pingowanie i dodatkowe linkowanie miejsc, w ktorych zostawiles linki do swojej strony nie jest zawsze konieczne.

Zacząłeś już coś robić w ogóle ? Bo od gadania to się nigdy nie nauczysz :)

Pozdrawiam,

M.

No ok, mogę założyć z 10 takich for i co dalej? gdzie mam wpisać linki do profili itp. Jak najlepiej wykorzystać te fora?

zakładasz dyskusje, wpisujesz dowolną treść ( mogą być teksty piosenek) a w niej linki, minimalnie podlinkujesz i maszynka się kręci. Na forach masz licznik odwiedzin botów, przeciętnie wpadają 1-2 razy dziennie indeksując twoje linki i podążając za nimi. najlepiej poszukać for które maja w linki DF, ale mogą być i te NF

pieniądze nie śmierdzą

to wolny kraj, robisz co chcesz ;)

jak masz kaprys, to możesz umieszczać na forach artykuły z linkami, ale moc linków z takich nowych for jest niewielka, dodatkowo większość z nich ma ustawione przez administratorów portalu linki NF.

pieniądze nie śmierdzą

Precle to takie miejsca gdzie dodaje się artykuły z linkiem do twojej strony, na forum polecana jest zamknięta grupa precli kulfiego

To ta grupa dzięki której ludzie dostają filtry w Google? :D

Za miesiąc będzie niezły case study po linkowaniu TYLKO I WYŁĄCZNIE w tej grupie i właśnie pocztówkach od Google, a także o poziomie obsługi klientów. ;)

biedna konkurencja?

Hehe, nie. W końcu większość z nich zdechnie po kolejnych spamraportach.

Zbieraj linki z dobrych stron (1 link z mocnej strony da więcej niż 50 ze śmieciowych precli) i pamietaj o socialu. Jeśli chcesz mieć linki z precli i katalogów, zawsze sprawdzaj czy nie dostały one bana i są w indeksie (najelpiej wpisać w google site:nazwadomeny) i nie mówię tutaj o dobrych katalogach (jak np. onet), tylko śmieciowych. Z tymi ilościami to różnie, nie wszystko się zaindeksuje, ale nie warto od razu wrzucać masowo, trzeba stopniowo zwiększać ilości (przypomina to naturalne pozyskiwanie linków).

Do teraz nawet nie zacząłem pozycjonować, prace nad stroną się przedłużyły, w nast tyg planuje już ruszyc. Mam pytanie:

Czy jeśli jakiś skrypt na stronie będzie darmowy ogólnodostępny(mapa strony) to będzie miało to jakiś wpływ na pozycjonowanie?