Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w optymalizacji serwisu


NtC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne Pio :)

Chciałbym was prosić o pomoc w optymalizacji serwisu www.filmsea.pl , na obecna chwilę z tego co zauważyłem strona siedzi w filtrze zacząłem linkowanie. Dziś wieczór przysiąde aby wziąć się za optymalizacje serwisu, w tym poprawienie błędów z walidatora. Jakie działania powinienem jeszcze podjąć?

Z góry dziękuje, pozdrawiam

Płaski brzuch? a6w , zbędne kilogramy sprawdź dieta dukana przepisy i

Potrzebujesz strony internetowej? strony www koszalin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stopce miałeś linki wewnętrzne, czy zewnętrzne (dużo ich było)? Nie zdążyłem sprawdzić, a już je usunąłeś.

Wytwórnia pieczątki Toruń wysoka jakość, przystępne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem source i wywal meta - generator - po co się chwalić :)

aha i ogólnie brakuje mi logo w lewym górnym rogu, który zawsze prowadzi do home, a logowanie dałbym po prawej nad menu.

a tak ogólnie ładna strona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) meta generator wywalony. Co do logowania to mi uciekł div i nie zauważyłem ale już jest na starym miejscu. Logotyp wersja tymczasowa w weekend przysiąde to zrobię już coś co zostanie na dłużej. Dzięki wielkie za pomoc i wszystkie uwagi ale chętnie wysłucham kolejnych :P

Płaski brzuch? a6w , zbędne kilogramy sprawdź dieta dukana przepisy i

Potrzebujesz strony internetowej? strony www koszalin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności