Jump to content

przemasok

Forumowicze
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About przemasok

 • Birthday 09/04/1983

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.pieczatki-torun.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Toruń/Poland
 • Interests
  Pieczątki Toruńskie z czasów wojennych - mam zbiór, jakby ktoś miał coś ciekawego na oku, jakieś stare pieczątki ex libris stemple itp. to będę wdzięczny za wiadomość.
 1. Trudno powiedzieć, mały ruch jest na te frazy.
 2. Dzięki za szybką odpowiedź, skoro od dawna to jestem jednak zacofany
 3. Dziś sprawdzam sobie w wyszukiwarce google stronkę, bo ostatnio robiłem pewne zmiany i zdziwiłem się mocno. Zastosowałem do treści na tej samej stronie: <a href="#nazwa">nazwa</a> i sprawdzając dziś wyniki dla strony w G i zobaczyłem link w treści description pod title, przykładTu: https://www.google.p...ce=hp&gws_rd=cr Czy to nowość, czy ja jestem zacofany?
 4. Nadal wolno wszystko, ale bez przegięć. Chodzi o to, żeby nie robić tego masowo na jeden anchor - mocno różnicuj.
 5. U mnie paradoksalnie kiedy dałem sobie spokój z linkowaniem strona zamiast spadać jak było wcześniej, poszła do góry w ciągu ostatnich 3 tygodni, więc nic nie robię póki co
 6. Każda zmiana wiąże się ze zmianą na początku może nie wyjść Ci to na dobre, ale jak będziesz prowadziła stronę dobrze tzn. aktualizacja treści - biorąc pod uwagę zarówno użytkownika jak i wyszukiwarkę - to powinni wyjść Ci to "raczej" na plus... jak będzie na pewno? Dowiesz się jak sama przetestujesz.
 7. Ja zauważyłem coś, co wcześniej miejsca nie miało, przez ostatnie 3 miesiące testowałem co 1-2 tygodnie zmianę title i praktycznie na aktualizację w google czekałem 3-4 dni, teraz mija drugi tydzień, a title bez zmian. Zamrożone wszystko, czy inne co.
 8. Wiesz co, sprawdzałem to na wolniejszym włączy internetowym, 1MB teraz na 10MB jest ok
 9. A propo Social Media dodałem na stronę buttony FB, G+ i Twit. z możliwością polubienia itd. i teraz strasznie mi muli stronka, czy to możliwe, żeby trochę skryptu spowalniało stronę o 2-3 sekundy?
 10. I odwrotnie, jeśli ktoś jest długo na stronie to musi oznaczać, że znalazł interesujące go informacje, może akurat zachciało mu się siusiu? Wnioski są takie, że na tej podstawie nie można raczej oceniać wartości strony. Ciekawe czy G ma możliwość zbadania aktywności na stronie tj. przesuwanie kursora myszy, scrollowanie, zaznaczanie tekstu itd.
 11. Nie wiem już czy dobrym pomysłem jest linkować do facebooka, czy bezpośrednio do strony firmowej. Zaznaczam, że zależy mi raczej na pozycji w google niż popularności FB, ale systematycznie robię tam ciekawe wpisy.
 12. Zastanawiam się, czy skupić się bardziej na promowaniu strony linkowaniu na blogach (komentarze) czy forach (stopka) do strony firmowej głównej, czy może lepiej do kont FB czy G+? Czy czas spędzony przez użytkownika na naszej stronie ma znaczenie w pozycjonowaniu?
 13. <!DOCTYPE html> wstawiłem, ale nie wiem co to zmieni, każda przeglądarka wyświetla stronę tak jak wcześniej bez "DOCTYPE". Mam teraz inną rozkminkę, tak sobie optymalizuję stronkę po troszku i zastanawia mnie stosunek kodu strony do tekstu, mam około 30% tekstu reszta to kod (sprawdzam seoquake), ale większość stron taki stosunek zachowuję. Jak to jest u was? Czy były jakieś testy robione w tym temacie?
 14. No dobrze, żeby już zakończyć ten temat, ostatnie pytanie: Czy dopuszczalne jest nie stosowanie w ogóle tego DOCTYPE?
 15. A nie wystarczy taki kod: <!DOCTYPE html> ? W sumie i tak nie rozumiem po co to stosować, bez tego też wszystko się dobrze wyświetla w każdej przeglądarce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy