Skocz do zawartości

[Wykonam] Teksty (precle z synonimami lub bez, artykuły, posty, prezentacje, tłumaczenia i inne)


Presellwriter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

oferuję Państwu usługę wykonania precli z synonimami lub bez, artykułów, postów na forum, tekstów blogerskich i innych.

Pisaniem różnego rodzaju artykułów zajmuję się od 5 lat. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego w klasie o profilu lingwistycznym (ze szczególnym naciskiem na redagowanie tekstów w j. polskim oraz na naukę języków: hiszpańskiego i angielskiego), podjęłam studia I stopnia na kierunku humanistycznym, który ukończyłam z wyróżnieniem. Studia II stopnia mam zamiar podjąć w październiku br.

Moje teksty wyróżniają się jakością- odznaczają się bogatym słownictwem, są poprawne pod względem stylistycznym, składniowym i gramatycznym. Duży zasób słów przydaje się zwłaszcza przy redagowaniu artykułów synonimizowanych oraz kilkukrotnego pisania na podobny temat.

Zależnie od potrzeb, artykuły są redagowane na podstawie dostępnej literatury, opatrzone w przypisy i bibliografię. Tworząc je, sięgam również do źródeł obcojęzycznych, a także filmów i artykułów prasowych.

Redagowanie arykułów jest moją pasją, a ponadto jestem osobą rzetelną i terminowo wywiązującą się z powierzonych zadań.

Wykonam:

- precle (artykuły PresellPages) z synonimami lub bez synonimów;

- precle (artykuły PresellPages) o wartości merytorycznej z synonimami lub bez synonimów;

- posty na forum;

- teksty blogerskie;

- artykuły (w zależności od potrzeb mogą być oparte na dostępnych źródłach (bibliografia, netografia));

- teksty innego rodzaju (opisy, posty na forum, treści ulotek, przykłady prac naukowych, tłumaczenia na j. polski z j. angielskiego lub hiszpańskiego, prezentacje).

Tematyka tekstów jest dowolna. Poniżej przedstawiam przykładową tematykę już zrealizowanych projektów:

-łóżeczka dziecięce (sklep);

-kupno spółek (działalność gospodarcza);

-regeneracja turbosprężarek (warsztat);

-tytoń (sklep);

-oczyszczalnie ścieków (sklep);

-doradztwo personalne (firma consultingowa/artykuł);

-laptopy (sklep i serwis);

-rekrutacja i selekcja (firma HR/artykuł);

-gry komputerowe (strona z informacjami).

Wykonam teksty z synonimami lub bez.

W tekstach z synonimami mogą wystąpić dwa poziomy zagnieżdżenia:

- poziom 1.- np. Jak {właściwie|odpowiednio|prawidłowo|należycie} (...);

- poziom 2.- np. {W jaki sposób|Skąd|Jak|Kto może {|starać się|ubiegać się {by|aby|żeby}} otrzymać dofinansowanie (...). lub {{Gdy|Kiedy} {podczas|w czasie|będąc w} podróży {używamy|korzystamy z} ...|{Jeżeli|Gdy|Kiedy|Jeśli}{| dość| dosyć} często {wyjeżdżamy|podróżujemy} z {laptopem|komputerem} i {używamy go|korzystamy z niego} w trasie, {ważnym dla nas jest, jak długo|istotny jest czas, przez jaki|istotne jest, jak długo} może on {pracować|działać} {bez podłączenia|nie będąc podłączonym}...}

Powyższe fragmenty zdań są przykładami zagnieżdżenia. W tekstach właściwych każde słowo zazwyczaj ma co najmniej jeden synonim (zwykle jest to od 3 do 5 słów lub związków słów).

Proponowane ceny to:

- za artykuł bez synonimów: 2 zł za 1000 znaków ze spacjami;

- za artykuł bez synonimów o podwyższonej jakości: 2,40 zł za 1000 znaków ze spacjami;

- za artykuł z pierwszym stopniem zagnieżdżenia synonimów: 4 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu);

- za artykuł z pierwszym stopniem zagnieżdżenia synonimów o podwyższonej jakości: 4,80 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu);

- za artykuł z drugim stopniem zagnieżdżenia synonimów: 7 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu);

- za artykuł z drugim stopniem zagnieżdżenia synonimów o podwyższonej jakości: 10 zł za 1000 znaków ze spacjami (po wymieszaniu).

W przypadku stałych bądź większych zleceń ceny można negocjować.

W razie wątpliwości lub chęci zapoznania się z próbkami albo CV zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: lighty[at]op.pl

Pozdrawiam,

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności