Skocz do zawartości

Lista darmowych katalogów


domwgorach

Rekomendowane odpowiedzi

Jest zajefajna tylko skoro mam czekać na dodanie 10 lat albo wcale się tego nie doczekać to czemu ma służyć ta lista ?

temu ze jest to dobra lista na ulepszenie zaplecza mi jest obojetne czy zostanie wpis zaakceptowany dzis czy za miesiąc. Niektóre katalogi sa dodawane bez akceptacji odrazu wskakuje wpis w niektórych po tygodniu... miesiacu... nie mowiłem ze odrazu bedzie dodany mowiłem tylko ze jest to moja lista która kosztowała mnie mniej lub wiecej wysiłku i tym wysiłkiem chciałem sie podzielic. ALE ZASADA JEST PROSTA NIE CHCESZ NIE DODAWAJ co wysyłałem komus listy to ciagle jakies pretensje ze niskie PR ze katalogi słabe ze strony długo akceptowane przez admina. ehh odechciewa sie dlatego nie odpisuje juz na żadne pytania i pretensje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności