Skocz do zawartości

UPDATE PR


mrkiniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to i ja sie pochwale, u mnie tez 301 zadzialalo z 0 na 5 ;), zycie czasem potrafi mio zaskoczyc.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz praktycznie za nic można łatwo zdobyć duży PR ;)

Moja strona która ma niecały miesiąc, kilkadziesiąt linków z katalogów, jeden link z PR 5 i od wczoraj kilka linków (pewnie Gbot jeszcze nawet ich nie zauważył) z LP - i strona ma od dziś PR 4 ;)

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jużtrafia kolejny PR i kolejne raz PR=4 constans. Ludzie z PR 0 na PR 4, 5. A u mnie nic. Nie widze logiki ale wkońcu to Google.

Liszek

Interesuje Cię nurkowanie

Potrzebujesz tłumaczenie cv na angielski?

Największa ilość ofert pracy w jednym miejscu: praca za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś kolejna paranoja Google rozdał świeżynkom wysokie Pageranki a na starych ledwo coś drgneło. Nie przemiawiwa przezemnie zazdrość bo sam na 15 nowych domenach i Sub-domeach dostałem PR4 i kilka PR5 - przeciez jak wszyscy tak mają to i tak to nic nie jest warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej na:

66.102.9.99

66.102.9.147

66.102.9.104

66.102.7.99

66.102.7.147

66.102.7.104

64.233.189.104 i pewnie na wielu innych są jeszcze stare PR, więc czeka nas jeszcze kolejna "iteracja", ponadto wystarczy jeden link ze strony PR4 aby mieć PR4 na tej linkowanej stronie - to na pewno nie koniec zabawy! ;)

A roboty googlowe tak szaleją na niektórych stronach, że aż strach się bać!

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności