mrkiniu

UPDATE PR

Recommended Posts

Potwierdzam, mam nowy PR na wszystkich DC ;)

Pozdrawiam

:ok:;);) lol mam 1 pr=4 prawie za free :P az sie nie spodziewalem a gdzie indziej ciezka praca ;)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

No to i ja sie pochwale, u mnie tez 301 zadzialalo z 0 na 5 ;), zycie czasem potrafi mio zaskoczyc.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Teraz praktycznie za nic można łatwo zdobyć duży PR ;)

Moja strona która ma niecały miesiąc, kilkadziesiąt linków z katalogów, jeden link z PR 5 i od wczoraj kilka linków (pewnie Gbot jeszcze nawet ich nie zauważył) z LP - i strona ma od dziś PR 4 ;)

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

To jakaś kolejna paranoja Google rozdał świeżynkom wysokie Pageranki a na starych ledwo coś drgneło. Nie przemiawiwa przezemnie zazdrość bo sam na 15 nowych domenach i Sub-domeach dostałem PR4 i kilka PR5 - przeciez jak wszyscy tak mają to i tak to nic nie jest warte.

Przynajmniej na:

66.102.9.99

66.102.9.147

66.102.9.104

66.102.7.99

66.102.7.147

66.102.7.104

64.233.189.104 i pewnie na wielu innych są jeszcze stare PR, więc czeka nas jeszcze kolejna "iteracja", ponadto wystarczy jeden link ze strony PR4 aby mieć PR4 na tej linkowanej stronie - to na pewno nie koniec zabawy! ;)

A roboty googlowe tak szaleją na niektórych stronach, że aż strach się bać!

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

kilka pr4, kilka pr5 ...

google - impossible is nothing

Gotowe SMSy

i

konkursy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.