Skocz do zawartości

Zapleczówki z kończącymi się domenami


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka zapleczówek, które zawierają po 5-6 artykułów i linkowane są w koło. Niedługo wygasają. Nie opłaca mi się ich przedłużać. Mam pytanie:

1) Czy jak zrobię przekierowania 301 to ich moc zostanie przekazana na nowe strony? Jak długo musiało by to stać?

2) Czy jak skopiuje sobie content, poczekam aż się wyindeksują z googla, to mogę tego contentu użyć na innych stronach? Czy będzie to duplicate ?

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, jeżeli zrobisz 301 - musisz utrzymywać witrynę, czyli w efekcie musisz opłacać stronę na którą poszło 301 i tą, z której idzie 301 ;) Co do contentu - jeżeli chcesz robić 301 to nie polecam Ci kopiować contentu na drugą stronę, G zaindeksuje dwie z taką samą zawartością i będzie problem. Jeżeli nie masz dużo treści na stronie, to przeredaguj tekst i już. Tak będzie bezpieczniej

Profesjonalne synonimy i teksty SEO na zamówienie. Audyty oraz optymalizacja stron! Kontakt: damian@seo-synonimy.pl


Copywriting i usługi SEO - Seo-synonimy.pl


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zakładając brak przedłużenia, mogę użyć tekstów z tamtej strony na innej ?

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz pewność, że ich nigdzie nie ma i G ich nie widzi - tak ;) ale nie spiesz się z tym i przed dodaniem sprawdź dokładnie

Profesjonalne synonimy i teksty SEO na zamówienie. Audyty oraz optymalizacja stron! Kontakt: damian@seo-synonimy.pl


Copywriting i usługi SEO - Seo-synonimy.pl


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co widzi - bo zapleczówki są zaindeksowane. Poczekam więc chyba na wyindeksowanie i wtedy sobie skopiuje.

A nie mogę po prostu "żywcem" przenieść cale zapleczówki na inne domeny? Google nie będzie wiedział, że to duplicate, bo były przenosiny na inną domenę?

Szukasz reklamy dla swojej firmy? Wynajmuj samodzielnie billboardy reklamowe przez ZnajdźReklamę.pl !

Zareklamuj się we Wrocławiu - drukarnia Wrocław .

Szukasz reklamy świetlnej ? Koniecznie zobacz Kasetony Reklamowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak właściwie nie chcesz przedłużać tych dotychczasowych zapleczówek? Z tego co mówisz wynika, że chcesz zakładać nowe z tym samym contentem ;)

Profesjonalne synonimy i teksty SEO na zamówienie. Audyty oraz optymalizacja stron! Kontakt: damian@seo-synonimy.pl


Copywriting i usługi SEO - Seo-synonimy.pl


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności