Jump to content

argern

Forumowicze
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Cześć.Poszukujemy osoby, która zajmie się pozyskiwaniem wartościowych linków dla naszego serwisu. My przygotowujemy strategię kwartalnie i szukamy kogoś z doświadczeniem w link buildingu, kto zajmie się jej realizacją. Wymagamy: Doświadczenia w link buildingu Znajomości zasad white hat seo Umiejętność napisania wytycznych pod wykonanie tekstów Znajomość GA, GSC, ahrefs Dostępności minimum kilku h w każdym tygodniu Wynagordzenie: Kwota - 25 - 40 netto /h (lub rozliczenie miesięczne wyznaczane na podstawie strategii) Zapraszamy do kontaktu na b
 2. Panowie, szukam proxy do Donlinkage, głównie do dodawania postów, ale też do sprawdzania pozycji ( max 50 fraz). Co możecie polecić? Na użytek własny, w donku będę miał kilka projektów, więc skala raczej mała. Dzięki!
 3. Hej, wystawisz ponownie ofertę na allegro?
 4. Aha spoko. A mógłbyś naprawić demo? Bo nie działa
 5. Odświeżam - jest nowa wersja? Czy można kupić starą i w jakiej cenie?
 6. Zapraszam do dodawania unikalnych wpisów, oraz do linkowania :-) http://magazynchopin.pl/
 7. Witam, mam problem. Dokonałem płatności próbuję dodać wpis, niestety otrzymuje informację że kod jest niepoprawny, lub stracił ważność. Proszę o kontakt. Moje konto : wpkat117
 8. Witam, Mam problem. Zakupiłem multikod i dodałem stronkę do wszystkich katalogów 11 dni temu. Wpisy wciąż oczekują - nie są ani odrzucone, ani dodane. Pisałem maila ale zero kontaktów. Panie "Generale" - o co chodzi?
 9. Dodaj do blogów więcej tekstu - proponuję 5x 1000-1200 znaków.
 10. Póki co widzi - bo zapleczówki są zaindeksowane. Poczekam więc chyba na wyindeksowanie i wtedy sobie skopiuje. A nie mogę po prostu "żywcem" przenieść cale zapleczówki na inne domeny? Google nie będzie wiedział, że to duplicate, bo były przenosiny na inną domenę?
 11. czyli zakładając brak przedłużenia, mogę użyć tekstów z tamtej strony na innej ?
 12. Mam kilka zapleczówek, które zawierają po 5-6 artykułów i linkowane są w koło. Niedługo wygasają. Nie opłaca mi się ich przedłużać. Mam pytanie: 1) Czy jak zrobię przekierowania 301 to ich moc zostanie przekazana na nowe strony? Jak długo musiało by to stać? 2) Czy jak skopiuje sobie content, poczekam aż się wyindeksują z googla, to mogę tego contentu użyć na innych stronach? Czy będzie to duplicate ?
 13. Witam, Czy dodawanie swoich firm do tych katalogów niesie ze sobą dużą moc pozycjonerską? Wydaje mi się, że te storny powinny przekazywać spory TR? Ma ktoś może spis takich katalogów firm do których warto się dodać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy