Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy nadal obowiązuje zasada dotycząca czasu akceptacji tekstów dodanych w ramach zlecenia?:

"Jeżeli Autor dodał wymaganą ilość artykułów zleceniodawca ma 3 dni na ich zweryfikowanie licząc od daty zakończenia zlecenia. Po tym czasie wszystkie teksty zostaną automatycznie zatwierdzone bez możliwości zgłoszenia reklamacji."

 

Kiedyś faktycznie co do minuty po 3 dniach od zakończenia zlecenia, automatycznie zlecenia schodziły z mojej puli. Teraz wiszą mi 2 zlecenia, które zakończyły się koło 12:00 18 października. Zgłaszałam to na maila giełdy, ale nie zostało to naprawione. Przy idei nałożenia limitu 3 zleceń na jedno konto zaraz wyjdzie, że nie będę mogła się zgłosić do realizacji zlecenia przez moim zdaniem błąd w systemie Giełdy Tekstów. Proszę o jak najszybsze ściągnięcie zleceń z mojej puli albo podniesienie limitu zleceń możliwych do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mia, na jaki adres dokładnie pisałaś? Aktualnie nasz programista pracuje nad tym zagadnieniem. Bardzo proszę o cierpliwość. Mam nadzieję, że uda się nam to naprawić jeszcze dzisiaj.

 

@Sebastek, szybciej możemy pomóc jeśli napiszesz do mnie bezpośrednio - aleksandra@gieldatekstow.pl - i podasz mejla. Na pewno zaradzimy! :) 

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedem dni to długo, tym bardziej (oczywiście moim zdaniem) że i tak decyduje klient. 

Oczywiście staramy się to robić szybciej - codziennie akceptujemy teksty, ponieważ jest ich bardzo dużo. :)

 

Mam jeszcze jedno pytanko. Sprawdzam statystyki wyszukiwarki i mam wrażenie, że od poniedziałku szukana przede wszystkim Majorka. A pytanie brzmi: czy wyszukiwarka jest uaktualniana?

Tak oczywiście wyszukiwarka jest uaktualniana, jak i cały serwis. 

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi :)

Pozwolę sobie zadać jeszcze jedno pytanko (bo nowa jestem) - mam w sprzedaży na razie 12 tekstów, cena ustalona na poziomie sugerowanej; po jakim okresie mam się martwić jak nie będzie nimi zainteresowania?

To kwestia bardzo indywidualna. Warto eksperymentować z tematyką oraz z cenami, żeby przekonać się jakie teksty się sprzedają. Jeżeli nic nie dzieje się przez dłuższy czas to znak, że warto pomyśleć o jakiejś zmianie. :)

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomogło :)

 

Natomiast mam od dłuższego czasu inny problem, co już zgłaszałam dwukrotnie na maila aleksandra@gieldatekstow.pl. Nie wiem dlaczego, ale nadal oczekują na weryfikację moje teksty dodane 30.09-03.10. Fakt po którymś zgłoszeniu mailowym część z nich została puszczona do sprzedaży, ale nadal 4 teksty wiszą. Proszę by coś z tym zrobić, bo już minęło grubo niż zakładane około 7 dni na akceptację. Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomogło :)

 

Natomiast mam od dłuższego czasu inny problem, co już zgłaszałam dwukrotnie na maila aleksandra@gieldatekstow.pl. Nie wiem dlaczego, ale nadal oczekują na weryfikację moje teksty dodane 30.09-03.10. Fakt po którymś zgłoszeniu mailowym część z nich została puszczona do sprzedaży, ale nadal 4 teksty wiszą. Proszę by coś z tym zrobić, bo już minęło grubo niż zakładane około 7 dni na akceptację. Z góry dziękuję!

Nasz programista pracuje nad ulepszeniem systemu, który czasami płata nam figle jeśli chodzi o akceptację tekstów. Bardzo proszę o przesłanie na w/w mejla dokładnej daty dodania tekstów - sprawdzę to osobiście. :)

Drodzy użytkownicy Giełdy Tekstów oraz forum PiO! 

Zapraszam wszystkich do polubienia naszego fanpage'a, który dopiero się rozkręca. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami i z tym, co aktualnie dzieje się na naszej Giełdzie Tekstów, to koniecznie kliknijcie! https://bit.ly/gieldatekstowFB 

 

Kto powinien polubić nasz fp? Zarówno copywriterzy, jak i zleceniodawcy. :)

Edytowane przez GieldaTekstow.pl

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo3-1.jpg?resize=604%2C316

 

Uwaga! Strrraszna promocja dla nowych użytkowników Giełdy Tekstów!

 

Załóż konto w okresie od 30.10. do 3.11.2015 i doładuj dowolną kwotą, a my powiększymy ją aż o 10% Twojego doładowania.

 

Więcej szczegółów promocji na naszym blogu.

 

W razie pytań, służę pomocą!

bok@gieldatekstow.pl | facebook.com/Gieldatekstow.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności