Skocz do zawartości

Gwałtowny spadek pozycji z 2-5 na około 15


tomek0o7

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie mam pytanie czym mogłobyć spowodowany taki spadek pozycji? Co najlepiej byłoby zastosować, żeby powrócić do TOP. Czy np.coś takiego https://allegro.pl/ka...2629619883.html może mi pomóc?

Zauważyłem jeszcze jeden problem, chyba... W majesticseo jak wpisze nazwę domeny to jest ok ale jak wybiorę np. pełny adres URL to wtedy mam znacznie mniejszą ilość backlinków i nie wyświetla mi tytułu strony tylko "Page Not Crawled Yet". Dodam, że np. w Meta Tag Analizer tytuł pokazuje normalnie.

Powracając do tematu backlinków, aby moc została przekazana rozumiem, że trzeba zrobić 301 z bez www na www?

Strona o której piszę to www.installsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki spadek to nie spadek :P

Jakbyś poleciał z 2-5 na 80 -100 + to można było by się martwić. To mogą być zwykłe zawirowania.

Co do przekierowywania to jeśli pozycjonowałeś się na https://strona.pl , a nie na https://www.strona.pl to zrób przekierowanie z www na bez www , dzięki temu te kilka linków które idzie na www przekaże swoją moc.

Dieta kopenhaska -najskuteczniejsza dieta !

Najnowsze stylizacje modowe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku tego miesiąca Google wdrożyło nowy update algorytmu, który spowodował spadki nie tylko Twojej strony. Spokojnie odczekaj trochę, w tym czasie sprawdź swój profil linkowania, być może znajdziesz podobieństwa, które pozwolą ci wyciągnąć wnioski i zmodyfikować swoją strategię, tak aby szybko powrócić do topu.

Jedno z najważniejszych miejsc w naszym domu to łazienka. Potrzebujesz wanny, mebli, prysznica, potrzebne są baterie łazienkowe , brodziki, meble, umywalki lub inne wyposażenie łazienek? Poczuj się w swojej łazience komfortowo. Wysokiej klasy produkty w przystępnych cenach znajdziesz na lazienka.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź swój profil linkowania, być może znajdziesz podobieństwa, które pozwolą ci wyciągnąć wnioski i zmodyfikować swoją strategię, tak aby szybko powrócić do topu.

uwielbiam taki bełkot :faja:

przykład jak można napisać zdanie podrzędnie złożone i nie zawrzeć w nim żadnej konkretnej treści :kwasny:

czuję, że dziś mamy dzień zielonegomaka aż do czasu, kiedy będzie można umieścić link w stopce

strach zajrzeć do jakiegokolwiek topiku... ja na wszelki wypadek idę sprawdzić w lodówce :heej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam już kolejny temat w którym odpowiada zielonymak, "pacze" 15 postów i nie ma stopki. Toż to szok :P

E: literówka

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności