Skocz do zawartości

[WYKONAM] Testy presell pages, tanio, zobacz !


DjKeitaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Mam do zaoferowania unikalne, pisane ręcznie teksty presell pages. Pisaniem tekstów zajmuje się od kilku lat, piszę na różne tematy, czas realizacji zależy od tego ile mam ich wcześniej w kolejce, lecz staram się wszystko przygotować jak najszybciej. Nie ma się co obawiać, jeżeli chodzi o korzystanie z jakich kolwiek mieszarek, gdyż takie sytuacje nie mają miejsca. Jedna sztuka, czyli jeden tekst kosztuję 1,30PLN (1000-1200zn).

Co to jest?

Jest to artykuł na dany temat, który w swojej budowie posiada linki przekierowujące do naszej strony. Co nam to daję? Jak Państwo wiecie pozycję w internecie zależą od tego jak mocno są napędzane, natomiast ilość linków przekierowujących nadaje lepsze pozycje, dlatego artykuły presell pages odgrywają dużą rolę w pozycjonowaniu stron.

Ze względu na różne nieprzyjemne sytuacje, gdzie kupujący płaci z góry, chciałbym aby na mojej aukcji allegrowicze czuli się bezpieczni, dlatego jest opcja zapłaty po otrzymaniu zamówionych tekstów. Jedna sztuka zawiera artykuł posiadający powyżej 1000 znaków, wszystko pisane zgodnie z tematyką.

Mój e-mail : the.eseroka@gmail.com

Zachęcam gorąco do zakupu!

link do aukcji :

 https://allegro.pl/show_item.php?item=2687394480 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności