Skocz do zawartości

Pewne, trwałe katalogi


grosiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ot już jest! Co prawda, jeszcze trochę nad nim popracuję, ale już jest funkcjonalny. Daję sobie rękę uciąć, że będzie śmigać jak ta lala, śmiało... DŁUGO :)

Mam jeszcze parę domen wolnych, więc pewnie i kolejne powstaną!

Sprawdzam oczekujące strony do dodania od 15 minut do pięciu godzin.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, jeszcze trochę nad nim popracuję, ale już jest funkcjonalny. Daję sobie rękę uciąć, że będzie śmigać jak ta lala, śmiało... DŁUGO

Na razie udało mi się dodać stronę ale juz próba kliknięcia linku wywala błąd :( Do tego widoczne adresy mailowe to chyba w celu karmienia spambotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę nad nim popracuję, ale już jest funkcjonalny. Daję sobie rękę uciąć, że będzie śmigać jak ta lala, śmiało... DŁUGO :)

Gratuluje odwagi składać taką deklaracje.. Osobiście bym się na to nigdy nie odważył..

ZielonyKatalog PR 4 - tylko 3,76PLN (2,50).

Limey.pl - katalog stron (2,46PLN (1,50)  || 0-z.pl - artykuły do przedruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamuję przede wszystkim ten system. Sam byłem klientem i doceniłem wtyczkę wp-kat.
Wiec też skorzystałem z https://www.katalogistron.eu opartego na systemie katalog wp i mogę polecić.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności