Skocz do zawartości

Sprawdzanie strony w SeoKat


5corpio

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba kiedyś się przewinął taki temat ale w szukajce nie mogę odnaleźć. Sprawa banalnie prosta. Napisał ktoś jakieś proste narzędzie do sprawdzania czy strona jest w SeoKatalogu już? chodzi o zwykłą aplikację *.exe

Bo przy kupowaniu multikodów problemem jest, że potem moja strona już jest w części z nich i klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link z tamtego tematu już nie działa bo ponoć jest to wmontowane w PingSeoMastera, a opcja do sprawdzania jest tylko w wersji płatnej. Szukałem wczoraj czegoś darmowego na szybko :) ale jak nikt nie ma czegoś prostego to zamiast 120zł wydawania napiszę sobie szybko w jakiś wieczór takie narzędzie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link z tamtego tematu już nie działa bo ponoć jest to wmontowane w PingSeoMastera, a opcja do sprawdzania jest tylko w wersji płatnej. Szukałem wczoraj czegoś darmowego na szybko :) ale jak nikt nie ma czegoś prostego to zamiast 120zł wydawania napiszę sobie szybko w jakiś wieczór takie narzędzie proste.

TO daj znać jak będziesz je już miał napisane, chętnie przetestuję :)

Katalog stron www - mocny katalog iDir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEOlancer jak chcesz potestować to na prędkości w ten wieczór zmajstrowałem takie coś:

https://chomikuj.pl/jacekszy0/SKS102,1990575190.rar

Oparłem o wątki ale zrobiony jest tylko 1 naraz działający bo nie chce mi się bawić jeszcze ich "zarządzanie". Testowałem pare razy na różnych i wyniki wychodzą raczej dobre. Ew. jak serwer nie odpowiada albo nie ma strony pod podanym adresem to może zwrócić, że nie ma katalogu dodanego a nie, że błąd :D.

Edit: A zapomniałbym napisać: domeny sprawdzanej strony najlepiej podać bez https:// i bez www np.: moja-strona.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności