Skocz do zawartości

[wykonam] Copywriting, teksty synonimiczne, opisy, tanio


tuli

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się przeczytać to ogłoszenie :-)

Jeśli potrzebujesz doskonałych jakościowo treści na stronę internetową, teksty zapleczowe czy materiałów na bloga – dobrze trafiłeś. Specjalizuję się w tekstach synonimicznych- te piszę najszybciej.

Jestem absolwentką filologii polskiej o specjalizacji medialnej; moją pasją jest pisanie. Od kilku lat wykonuję różne prace związane z tworzeniem tekstów. Z moich usług korzystały zarówno osoby prywatne, jak również tak duże firmy jak na przykład Polskie Książki Telefoniczne. Staram się aby treści były niebanalne i kreatywne.

Nie stosuję mieszarek, wszystko piszę własnoręcznie, co sprawia że teksty są unikalne. Na życzenie tworzę całe zaplecza, by wszystkie teksty ze sobą współgrały tworząc całość atrakcyjną dla czytelnika.

Piszę:

  • teksty na stronę internetową
  • precle
  • teksty na zaplecza
  • treści na blogi
  • opisy towarów do sklepów internetowych
  • teksty na allegro
  • treści na stronę firmową/prywatną na facebooku
  • plus wiele wiele innych

Cena precli 1,5 zł za 1000 znaków, teksty synonimizowane - od 4 zł/500 znaków wynikowych.

Czemu ja?

Jeśli zależy Ci, aby praca była wykonana – szybko i na czas, w świetnej jakości, a do tego w miłej atmosferze – napisz do mnie i ustalimy wszystkie szczegóły. Priorytetem dla mnie jest profesjonalna, owocna współpraca i wzajemne zaufanie- nie znikam w tajemniczych okolicznościach wymawiając się później chorobą kota czy utratą ręki :-)

Moje portfolio- piszmak.pl

Kontakt:

zlecenia@piszmak.pl (preferowany)

gg: 42365083 (zazwyczaj na niewidocznym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności