Skocz do zawartości

[Wykonam] Najtańsze artykuły, precle, teksty na blogi


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dwóch lat piszę różnego rodzaju teksty (od ponad roku za pośrednictwem tego portalu , wykonałem już bardzo wiele zleceń, każdy wie, jak wygląda kontakt i współpraca ze mną, opinii negatywnych nie słyszałem, choć było kilka osób, które je wyraziły i oczerniały, często zdarzały się dość "dziwne przypadki", którzy konto rejestrowali w ciągu poprzednich dni, miałem nawet propozycję "współpracy" dla takich osób, jednak ja mam już dość owych pośredników, dlatego zawsze posiadam pełną korespondencję, i działam na warunkach omówionych z potencjalnym klientem), nigdy nie stosowałem mieszarki, a wszystko co powstaje u mnie, jest wyłącznie mojego autorstwa.

Zaskoczeniem dla wielu może wydać się cena, preferuję umowę o dzieło nie wystawiam FV (umowę podpisujemy przed wykonaniem zlecenia, i tak najczęściej działam, a nie po jego wykonaniu, u mnie nie ma problemu z weryfikacją)

Cena :

Precel-1000 znaków ( od 1,0 w zależności od ilości fraz itd) - (prosiłbym o podanie tematyki przy zapytaniu )

Opisy katalogi 500 znaków- 60 gr

teksty na blogi, tematyczne ( od 3 zł w górę) - (prosiłbym o podanie tematyki przy zapytaniu )

Teksty synonimizowane- nie wykonuje

gg: 24113731

meil:tegochcialem@tlen.pl

Uwaga :

- Mogę wykonać próbny tekst przy większej ilości

- Płatność w połowie zlecenia lub na jego koniec (żadnych zaliczek czy przedpłat)

- ustalamy jasne reguły na początku współpracy ( i ich się trzymam są to: termin, data rozliczenia, oraz wszelkie informacje oraz sposoby kontaktu)

- liczę na stałych zleceniodawców

- wszystkie teksty piszę sam

- To moje jedyne konto tu

To że taniej, nie znaczy że gorzej, więcej informacji i tak do omówienia, zawsze za pomocą poczty lub komunikatora gg

Podana cena jest ceną minimalną, proszę mi nie przysyłać ofert poniżej 1 zł

Nie uważam się za gorszego wykonawcę usługi, od tych, którzy proponują swoje produkty za większą cenę.

Termin realizacji od 20 do 30,OOO znaków to 72 godziny (a nawet prędzej, tutaj kwestia zawsze do ustalenia, czasem jednak daje dłuższy termin plus 24 godziny, pogody, przerwy techniczne, ale wtedy rabat 10% o czym wielu się już przekonało, mało tego, to ja informuję, a nie trzeba mi przypominać), wszystko co wychodzi od mojej osoby, jest najpierw czytane, poprawiane a następnie wędruje do klienta, nigdy nie biorę więcej, niż mogę wykonać

Posiadam prosty schemat działania, jeśli czegoś nie wiem, a tyczy się tematyki artykułu, precli czy jakiekolwiek zlecenia, to najpierw analizuje dostępne materiały (nie wzoruje, zdobywam wiedzę) która jest przydatna w przyszłości, pozwala również na szybsze dobieranie odpowiednich słów

W trakcie trwania zlecenia, nie godzę się na zmianę jego specyfiki, nie robię z precla idiotycznej paplaniny(nie stosuje mieszarek nawet nie wiem co to) ale nie jest to tekst który otrzyma nagrodę Nobla, lirycznie to mogę "popłynąć" za wyższą kwotę, stosując nawet rymy (pisać, że to tekst tematyczny, techniczny, itd)

Uwaga:

Skoro chcesz by precel o pogodzie był tylko pisany o słońcu bez deszczu i chmur to mi o tym napisz (sprecyzowanie zlecenia jest najważniejsze, dlatego preferuje tekst próbny, potem oddaje wszystkie teksty, a dopiero jak klient je zaakceptuje to otrzymuje zapłatę dla mnie to logiczne)

Co mnie wyróżnia na tle innych ofert?:

- już ponad rok na PiO (a pewien że to atut, uważam, że nawet przy większości multikont nawet największy, do tego masz pewność, z kim zaczynasz współpracę, Ja to Ja a nie ktoś inny)

- najniższa cena

- każdy tekst piszę wyłącznie JA

- nie biorę więcej niż można

- lubię pisać, nie jestem małym dzieckiem, a dojrzałym człowiekiem, który "liznął" trochę, oraz bawi się pomimo zdziwienia innych w dalszą "edukację"

- mógłbym jeszcze wiele ZA podać, ale nie umiem się reklamować

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najszybsze i najtańsze przelewy do Polski z całego świata 

Najlepsze ogrodzenia CNC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności