Skocz do zawartości

Sklep Seo godny polecenia?


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz kupić w "sklepie seo" usługi czy też postawić sklep i pytasz o seło ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam: link
A JA POLECAM byś się nie wypowiadał jeśli nie masz nic wnoszącego do powiedzenie LUB czytał ze zrozumieniem! Pytanie autora jest jednoznaczne, więc nie potrzebuje twojego linku do działu ogłoszenie

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann - ty też czytaj ze zrozumieniem :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z czystym sumieniem mogę polecić sklep xannshop.com/ pisany pod wyszukiwarkę google pod pozycjonowanie typu long tail jak i pozycjonowanie precyzyjne

dziwne ceny jakos to ma

https://www.xannshop.com/3/cennik

np pakiet box 770 + 23% VAT = 1000 a faktycznie jest 770 + (23% vat) 177,1 = 947,1

poprawić matematykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kayman właśnie odkryłeś jak można zarobić naturalnego linka, taki hłyt marketingowy

ps. przecież mówię że piszemy sklepy pod pozycjonowanie ;)

ta jak macie bledy w matmie to ja ich nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności