Skocz do zawartości

Pozycjonowanie fraz lokalnych


ones

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pozycjonuję stronę na frazę typu

Słowo Kluczowe Miast np. Druk Miasto

Mam pytanie.. Aktualnie jestem np. na 14 pozycjo do jednego ze słów, bez katalogowania itd, odrazu wskoczyło, lecz strona wskoczyła pod adresem: adres.pl/poligrafia.php

Teraz moje pytanie brzmi czy pozycjonować tą stronę czyli dodawać do katalogów ze słowem kluczowym ten link czy domenę główną?

Głównie będzie się na katalogach opierać pozycjonowanie bo frazy nie są ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na katalogach, to raczej linkuj stronę główną, bo niektóre katalogi nie przymują adresów z podstronami, z czasem zacznie się wyśiwetlać strona główna w wynikach.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może rzeczywiście lepiej linkować strony, które już zajęły wysokie pozycje, ale jak zauważył Gerdi, wiele katalogów nie przyjmuje pojedynczych stron serwisu, należy więc katalogować stronę główną, a pozostałe działy można przecież promować innymi metodami. ;)

P.S. Jest jeszcze lepsze rozwiązanie - dodajesz stronę główną do SEOKatalogów, które umożliwiają wstawianie aktywnych linków w opisie, umieszczasz więc link do podstrony z nazwą miasta w opisach. ;)

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresy z podstroną można dodawać przykładowo do precli, tam nie ma specjalnych ograniczeń, możesz w ten sposób pozycjonować 3 podstrony na raz.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona moim zdaniem jest dobrze zoptymalizowana bo po optymalizacji odrazu wskoczyła na te pozycje (dzień po). Ja często robię tak jak pisze fahofiec tylko mam jeszcze jedno pytanie. Dodać link do frazy czyli np. "Druk Miasto" czy dać link na "Miasto"?

A może dać link na "Druk" i drugi link na "Miasto"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście linkuj "druk miasto"

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zleć np na oferia.pl albo gdzie kolwiek dodanie strony do serwisów ogłoszeniowych. Będziesz miał reklame + linki.

Rotuj anchory, np

tani druk miasto

druk miasto dzielica

druk wojewodztwo

drukarnia miasto

itp.

Dodaj się do Google Places

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności