Skocz do zawartości

Linki ze stron PR 6,7 kupione w USA, GB i tp. - doświadczenia jakieś?


jarekk

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj czytając jakieś tam forma o pozycjonowaniu z USA, zobaczyłem temacik czy warto kupować linki z takim PR. W temacie pojawiły się rożne opinie łącznie z 10 zasadami zakupu linków i ich oceny. U sumie brak jasnej odpowiedzi - bo chyba takiej nie ma. Jak kupię dobre linki pochwalę, jak się natnę na oszusta odradzę.

Więc poczytałem więcej na temat, kwoty za linki z takim PR nie są duże, kilka kilkanaście $, zależy gdzie. Kwota 100$ za kilka linków z PR powyżej 6 robi wrażenie.

Ofert trochę jest, Przyznam się że mam linki na jeden ze sklepów ze stron obcojęzycznych, ale to za mało by coś stwierdzić, tym bardziej że lanachor to nazwy firm międzynarodowych

Czy macie doświadczenia z zakupem linków w usa na frazy polskie - czyli np ulotki warszawa.

Niby PR nie wiele daje ale robi wrażenie.

Wiem, że na tym forum są ludzie którzy wzorują się na rozwiązaniach z tamtąd robiąc swoje oferty - macie doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczne oferty polegające na sprzedaży linków ze stron o wysokim PR to w wielu przypadkach buble. Większość takich stron ma fake pr lub domeny z bardzo mała ilością BL (np kilkoma linkami z wysokim pr) co nie przekłada się na dużą "moc". Takie strony tracą swoje PR przy pierwszej lepszej aktualizacji/korekcie pr i bardzo często dostają bana. Swego czasu testowałem to intensywnie i nie zauważyłem by było to opłacalne.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności