Skocz do zawartości

SeomiPro


kulesz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam,

podbijam temat dotyczący SeomiPro. Szukam osób, które również zostały przez niego oszukane.

Wiem, że oszukiwał również na innych forach pod różnymi nickami używając co najmniej 3 kont na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zostałem oszukany... umówiłem się z nim na forum a potem wystawił aukcje, po wpłacie kasy cisza :(

zgłosiłem sprawę do admina PiO (ale do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi)

- zgłosiłem sprawę do banku (mbank = zareklamowałem przelew)

- zgłosiłem sprawę do allegro (negatyw + spór + zgłosiłem do allegro) allegro kazało zgłosić sprawę na policję to wtedy mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy przez "programie ochrony kupującego"

- tu mój wątek na allegro (niestety wymoderowany) https://cafe.allegro.pl/showthread.php?1612735-zosta%C5%82em-oszukany-jaka-jest-dok%C5%82adnie-procedura-%28&p=17218327&posted=1#post17218327

Panowie - czy dokonywaliście zakupów przez allegro ?

ja wydrukuje wszystkie meile + potwierdzenie przelewu i do końca tygodnia zgłaszam sprawę na policję...

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie może numery bankowe tego gościa? Na dniach też zostałem oszukany przez jednego gimbusa na 250PLN i kto wie, czy to przypadkiem nie on.

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź wszystko co ma związek ze sprawą. Jeśli są inni poszkodowani przez tą samą osobę i będą również zgłaszać sprawę, to najlepiej byłoby gdybyś się z nimi skontaktował i na policji powiedział o tym podając w jakich komendach będą składane pozostałe doniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie oszukał gościu posiadający nr. konta z końcówką 6591

Może i pieniądze nie są duże, ale trzeba jakoś dać nauczkę gimbusowi :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z policji, zabrałem ze sobą wydrukowane:

-potwierdzenie przelewu

-aukcje

-całą korespondencje z allegro, z tym człowiekiem

-meile od allegro o wygraniu aukcji

-zabrałem też wszystkie pliki nagrane na cd w formacie pdf (ale to okazało się nie potrzebne...

na policji zostało wszystko spisane i w ciągu kliku dni zostanie nadany bieg sprawie i powiadomiona prokuratura (bo tylko na wniosek prokuratury bank może udostępnić dane konta)

Mam do Was prośbę, jeśli ktoś z was zgłaszał gdzieś w polsce sprawę na policję to proszę o podesłanie na priv. numery sprawy.

(podanie numeru sprawy pomoże przyśpieszyć procedury)

jak tylko dostanę potwierdzenie z policji to też mogę podać numer sprawy...

do adminów PiO: proszę napisać dlaczego ten użytkownik nadal ma aktywne konto ?

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności