Jump to content

kulesz

Forumowicze
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.ledmarket.ie
 • ICQ
  612020389

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. I tak to już jest , biednemu to wiatr w oczy wieje, dziś historyczna chwila nr2 w google.ie zaraz po wikipedii na jedną z moich najważniejszych fraz a ja w niedziele narobiłem bałaganu i skrypt sklepu mi się posypał,
 2. Właśnie zmieniłem description, i zobaczymy,jakie będą zmiany, co do title to wiem o co mniej więcej chodzi chodziło mi bardziej o description , że dla konwersji to wiadome że może mieć. Dzięki
 3. Czy dobrze napisane metatag discription ma wpływ na pozycje, jego znaczenie dla szukającego jest oczywiste ale w aspekcie pozycjonowania i pozycji strony?
 4. Witam, mam pytanie czy pozycjonowanie poszczególnych poziomów w zapleczu różni się, czy np bardziej wartościowe linki rezerwujemy dla wyższych poziomów, a mniej wartościowe dla dołu? Wydaje się to logiczne ale nie jestem pewien.
 5. Witajcie, czy można dostać sie do filtra za wpisy do kilkudziesięciu katalogów oraz posty z linkiem w stopce na 5-ciu forach? Nie wiem dlaczego po wpisaniu w pasek wyszukiwania mojej domeny nie pojawiam się w wyniku, to jasne że jestem w filtrze, Zoptymalizowałem sklep na tyle ile mogłem, dodałem własne opisy nie dodaje linków w stopce przy wpisach , jak długo to może potrwać i co mge jeszcze zrobić poza wysłaniem prośby o ponowne rozpatrzenie witryny? Masakra.
 6. Mam pytanko, czy skasowanie pliku po werysikacji jest szkodliwe czy plik weryfikacyjny musi pozostac na serwerze?
 7. Sunsy dzięki na dzień dzisiejszy jeszcze nic się nie zmieniło Robię to co robiłem może pewnego dnia się pojawię A tak z innej beczki, co myślicie o marketingu szeptanym , macie jakieś doświadczenia?
 8. kulesz

  SeomiPro

  Czy ktoś zna tego forumowicza? Mam niemiłe doświadczenie jeśli ktoś zna tego człowieka prosze o kontakt. Dziękuje.
 9. Może i panda , może i pingwin. Domena jest młoda i fakt w większości w katalogach podawałm strone główną ale wpisywałem więcej słów kluczowych , troche potrwa zanim zdobędę wiedzę by móc pozycjonować bardziej skutecznie ale Wy to wiecie z doświadczenia, dziś sprawdziłem na jedną z fraz wróciłem na 1 no cóż do roboty się musze brać , dziękuje wszystkim za posty .
 10. Hej, ja tylko dodawałem strone do katalogów i , jakieś stopki na forach i tyle, i to ręcznie
 11. Witam, po kilku tygodniach moich nieudolnych wysiłków pozycjonerskich uzyskałem jakiś rezultaty kilka fraz w top 10 (2) nawet na jedna byłem przez kila dni top1 jednak nagle zniknąłem z top 100 na ta frazę . Jakie mogą być tego przyczyny? Na kilka fraz byłem 26 i np 46 teraz wszystko nie mieści się w 100. Została mi jedna fraza na 5tym miejscu ale reszta spadła . Może macie jakieś sugestie co do tego stanu rzeczy. Dzięki
 12. za dużo na głowie człowiek ma i czasami nie szuka tam gdzie powinien hej
 13. Dzięki bardzo za opinie jeśli chodzi o Seo Bohatera i edytora czy ma znaczenie język , pracuje w Irlandii i chcę dodawać głównie do anglojęzycznych katalogów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy