Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Właśnie dokończyłem tworzenie mojego pierwszego w życiu precelka. Znajdziecie go tutaj www.drinki.org Jako, że jest to pierwszy precelek (i w ogóle strona na Wordpressie, wcześniej preferowałem Joomlę), to po pierwsze bardzo chętnie skorzystam z Waszych rad i konstruktywnej krytyki, a po drugie liczę również na Waszą pomoc zarówno w zakresie dalszej konfiguracji precelka, jak i w zapełnieniu go treścią, aby nabierał mocy.

Odnośnie konfiguracji mam już pierwsze pytanie, ponieważ nie mogłem znaleźć odpowiedzi na temat odpowiedniej wtyczki, która mnie interesuje. Chodzi mi mianowicie o wtyczkę, która w sidebarze będzie wyświetlała powiedzmy 5 losowych tytułów artykułów (tak wiem, że takich wtyczek jest mnóstwo, ale nie spełniają kolejnego założenia), ale w tych wyświetlanych losowych artykułach mają być wykluczone te, które wyświetlają się aktualnie na stronie głównej. Zna ktoś wtyczkę, która spełnia moje kryteria?

A teraz małe co nieco o założeniach odnośnie precelka:

- artykuły będą dodawane przez jednego użytkownika i dlatego mają być wysyłane na maila - dlaczego takie założenie? Ponieważ normalnego bloga też prowadzi jedna osoba i nie ma takiej sytuacji, że na 1000 artykułów jest 1000 użytkowników. W przyszłości nie wykluczam udostępnienia statusu autora paru osobom, które będą przysyłały dużo wartościowych materiałów, ale do tego jeszcze droga daleka.

- artykuły muszą mieć minimum 2000 znaków i oczywiście być unikalne, muszą również składać się z minimum 2 akapitów - tu chyba nie ma za bardzo czego tłumaczyć, no może tylko krótka wzmianka odnośnie akapitów, chodzi o to, że pierwszy akapit będzie wstępem do artykułu, który pojawiał się będzie na stronie głównej

- można dodać 1 link wychodzący, chyba że artykuł przekracza 3000 znaków, to wtedy można dodać 2 linki wychodzące - link (lub linki) można umieszczać tylko w 2 lub dalszym akapicie

- od 1 do 5 tagów na artykuł

- tytuł artykułu musi się zmieścić w 60 znakach

Co jeszcze oferuję:

- szczegółową moderację nadsyłanych treści

- dbanie o rozwój i odpowiednie linkowanie precelka

- postaram się minimum raz w tygodniu zamieścić artykuł o losowej treści, z którego nie będą wychodziły żadne linki (na początek dodałem 3 artykuły z tej samej branży, po prostu tylko takie miałem pod ręką, a chciałem się zająć bardziej konfiguracją precelka, teraz przyjdzie czas na zapełnianie go treścią)

- jeżeli nie zostanie wysłana do mnie grafika, to sam ją dodam do artykułu

- komentarze, które mają imitować prawdziwego bloga i mam cichą nadzieję, że wiele spamu w nich nie będę miał do moderacji

To chyba tyle z mojej strony. Oczywiście jeśli macie jakieś pytania lub propozyvje to śmiało piszcie w tym temacie.

Tak się jeszcze zastanawiam nad jedną rzeczą, a mianowicie linkowaniem wewnętrznym. Dobrym pomysłem byłoby umieszczenie w każdym artykule 1 linka wewnętrznego, który kierowałby np. do tagów?

Tak więc zapraszam wszystkich do zamieszczania artykułów.

Pozdrawiam

Pradcom

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz takie wymagania, to najpierw zaoferuj coś w zamian, jak na razie precel jest bezwartościowy, a znając życie wielu moderatorów szybko traci zapał.

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

http://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to że precel jak na razie jest bezwartościowy.

Oferuję profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych. Pozycjonujemy również ciężkie frazy, również branżę ero, hazard. Wystawiam F.VAT, proponuję klientowi przejrzystą umowę. Masz pytania ? Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

http://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że na razie jest bezwartościowy. Jak by nie było ma 1 (słownie: jeden) dzień, więc nie wiem czego się po nim spodziewasz? Niemniej jednak, żeby się rozwijał potrzebne są wpisy. Z obecnymi 3 wpisami, czy nawet z 10, nie doda mi go nikt do dobrego katalogu, więc muszę powoli zapełniać go treścią i linkować. A w związku z tym, że precel jest nowy muszę też bardzo uważać z dodawaniem linków, żeby nie narazić się Google. Oczywiście można kupić domenę z PR oraz BL i na niej postawić precla jak wszystkie, tylko czy to ma większy sens? A w tej sytuacji od kompletnego zera tworzę coś, z czego mam nadzieję będę dumny za jakiś czas.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy