Skocz do zawartości

[szukam] POZYCJONER, SEO, MARKETING, SKLEPY


adphon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

jestem studentem informatyki stosowanej na AGH w Krakowie, poszukuję pracy zdalnej lub pracy w Krakowie. Od ponad roku pracuję na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży internetowej, prowadzę sklep internetowy, jestem odpowiedzialny za relacje z klientami i dostawcami, za budowę marki, za tworzenie kampanii reklamowych, fotografię katalogową i pozycjonowanie. Jestem osobą ambitną, pracowitą chętnie podejmę pracę na stanowisku POZYCJONERA, COPYWRITERA, ADMINISTRATORA PORTALI INTERNETOWYCH SKLEPÓW INTERNETOWYCH. Na plus może być fakt, że prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Jestem sumienny, pracowity, posiadam indeks na wszystkie uczelnie techniczne w Polsce, interesuje mnie praca w branży IT i marketingu. Potrafię obsługiwać programy graficzne, programy magazynowe itp.

zainteresowanych proszę o kontakt:

tel po 19,00 - 510 182 191

mail: adrian.florek@o2.pl

gg: 8780332

Interesują mnie tylko poważne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności