Skocz do zawartości

Zbanowana domena a adsense


ap_seo

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wyglada tak,

Kiedys zalozylem konto adsense, chcialem rozpoczac wielki biznes (wiadomo jak to jest)

Wybralem wydawalo mi sie porzadna strone (blog wordpress o ekonomii; na subdomenie - notatki studenckie; porzadne formatowanie, tytuly, pogrubienia itp..)

Potem mialem przerwe z SEO w konsekwencji czego nie przedluzylem domeny.

Wykupilem ja z powrotem po kilku miesiacach. Na domenie glownej byl precel i byl on strasznie zaspamowany.

Na blogu tez bylo kilka spamerskich postow ale kilka (na preclu kilka tysiecy)[co ciekawe do precla wciaz mam rejestracje]

Wyslalem prosbe o ponowne rozpatrzenie w GWT - spotkala sie z odmowa.

Mam teraz inne priorytety, ale rozumiem ze powineinem usunac adsense ze stronki?

Chcialbym tez zrobic nowe stronki pod adsense.. czy bede mogl dodawac je na starym koncie czy lepiej to stare usunac i zalozyc nowe? (mam tam moze kilka euro wiec tyle co nic)

A z tego co sie orientuje to nowe strony sa akceptowane automatycznie do zamieszczania reklam, tylko z pierwsza trzeba oczekiwac na akceptacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko pierwsza przechodzi weryfikacje, inne zazwyczaj przed wypłatą.

Znaczy nie rozumiem, masz bana w wyszukiwarce a w AdSense normalnie możesz się zalogować? Jeśli tak to rób nowe strony i na nich spokojnie dodawaj reklamy a na tej co masz bana nie umieszczaj. Zrób tam porządną stronę i wtedy zgłoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności