Skocz do zawartości

[Wykonam] opisy do katalogów, opisy produktów, synonimy


Isztar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

pisaniem zajmuję się od ponad 8 lat. W międzyczasie tworzyłam artykuły na strony internetowe, newsy, opisy do katalogów, precle, opisy produktów, teksty zapleczowe, poradniki, przewodniki, felietony, recenzje. Zajmuję się również korektą tekstów, prac. Od około półtora roku tworzę synonimy dla różnych tekstów, zarówno w proporcji 1:1, 1:3 jak i więcej. Wszystkie moje teksty są poprawne językowo, z wykształcenia jestem polonistką. Posiadam bogate portfolio, do udostępnienia dla zainteresowanych. Teksty piszę profesjonalnie, ręcznie (ręcznie dodaję również synonimy i sprawdzam teksty wynikowe oraz zamknięcie nawiasów przed oddaniem zlecenia), nie zlecam podwykonawcom. Proponuję szybkie terminy - pisanie tekstów to moje jedyne zajęcie, któremu poświęcam się w 100%.

Bardzo proszę, aby nie pisały do mnie osoby, które proponują stawkę 1 zł czy 1,5 zł za 1000 znaków - jest to dla mnie stawka śmieszna, wręcz "głodowa", która wymaga brania dużych ilości zleceń, a w rezultacie nieprofesjonalnego i niedokładnego ich kończenia.

Zapraszam wszystkich zleceniodawców - zarówno tych proponujących jednorazową współpracę, jak również stałe dostarczanie zleceń - do kontaktu.

Pozdrawiam,

Isztar

mai: tresci.na.zamowienie@gmail.com

gg: 15894479

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności