Skocz do zawartości

Banner za link lub banner za banner


Vax

Rekomendowane odpowiedzi

Oferuję banner z linkiem lub link z dofollow ze strony z PR3 wzamian za publikację mojego bannera na stronie z ruchem*

(PR Twojej strony nie jest istotny, atrybut follow nie jest istotny, ważna jest publikacja banneru z działającym linkiem).

Banner musi znajdować się w widocznym miejscu (minimum 30x30 px).

lub/i

Oferuję publikację linku dofollow ze strony PR3 przez okres 2 tygodni wzamian za publikację 1 artykułu promocyjnego dotyczącego mojego serwisu na stronie z ruchem* (artykuł z logo, logo z linkiem (może być nofollow), serwis dotyczący turystyki). Artykuł taki musi pojawić się w widocznym miejscu.

Nie wymieniam się z:

- stronami o tematyce erotycznej i podobnych.

- polityka odpada.

- strony zapleczowe i strony bez wartości merytorycznej (kiepskie blogi).

- katalogi stron i pochodne.

- oceniam subiektywnie więc jak nie to nie ;-)

*- minimalna ilość odwiedzin 300 UU/ dziennie.

Informacja dodatkowa: obecnie jest 1 link wychodzący, maksymalnie będzie ich kilka (poniżej 10, to gwarantuję).

Osoby zainteresowane proszę o

+ adres strony do której mam linkować

+ ilość UU/dziennie

+ który system Cię interesuje (wyświetlanie bannera czy publikacja artykułu)

++ w przypadku bannera wskazanie miejsca gdzie będzie się on znajdował oraz jego dopuszczalne rozmiary

++ w przypadku art. wskazanie miejsca publikacji oraz minimalna/maksymalna długość artykułu.

Informacje proszę przesyłać na kontakt(malpa)vaxo.eu

Pozdrawiam!

Skuteczne seo zaistniejw.net, długo, drogo, solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności