Skocz do zawartości

[prywata] Czy PiO pomoże w konkursie?


EuroTripEkipa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wraz z kolegami bierzemy udział w konkursie Bush&Mills Live - do wygrania wycieczka do Irlandii. Zakwalifikowaliśmy się do finałowej 30 i teraz potrzebne są nam głosy. Pomyślałem, że użytkownicy PiO może mogliby nam pomóc :) Proszę moderatorów żeby nie traktowali tego jako reklamę jakiejś strony czy firmy tylko po prostu jako prośbę o pomoc w wygraniu dość atrakcyjnej nagrody.

Jak zagłosować i na kogo? Trzeba wejść na https://www.facebook.com/B.BrothersAndOther...132561156870486 - polubić ich fanpage, kliknąć "Wejdź", a następnie udać się na trzecią stronę i zagłosować na "EuroTrip Ekipa". Głosować można raz dziennie aż do 10 czerwca o co bardzo serdecznie Was prosimy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że użytkownicy PiO może mogliby nam pomóc

zazwyczaj pomagamy użytkownikom których znamy, a ty zrestartowałeś konto dzisiaj i myślisz że nie mamy co robić tylko załatwiać wam wycieczkę? :) dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel konkursu - nasz: wygranie wyjazdu do Irlandii, Bushmillsa: zapewne nowi fani na ich profilu i większa popularność marki. Nagrodą jest wyjazd na pierwszy w historii festiwal w starej irlandzkiej destylarni whiskey - trzy bilety na festiwal, darmowy przelot, zakwaterowanie w **** hotelu, zwiedzanie destylarni Bushmills i możliwość stworzenia własnego blendu whiskey. Dlaczego głosować właśnie na nas? Bo to my Was prosimy :) (żart) Jesteśmy trójką znajomych z jednego osiedla, zawsze imprezujemy razem, nikt z nas nie był jeszcze w Irlandii, a jako studenci liczymy na dobrą, darmową whiskey przez cały czas pobytu :)

@MaxPan

Nie proszę przecież o spamowanie z fake kont :P Po prostu jeśli ktoś ma chwilkę czasu i chce pomóc - będziemy bardzo wdzięczni ;)

btw. aktualnie prowadzimy, więc nie jesteśmy bez szans ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę się znać, żeby mi smakowała :) no, może poza balentyną

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności