Skocz do zawartości

znikająca strona z indexu

grid3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie zrobiłem dla kolegi stronę wynajem apartamentów nad morzem pozycjonuje na 2-3 frazy min na "wynajem apartamentów nad morzem" uruchomiłem też kupon adwords . Poza reklamami przy wyszukiwanym anchorze strona pojawia się na 5 podstronie i za chwilke znika . Przeszukałem sieć i nie znalazłem czegoś co by mnie naprowadziło , nie wiem co sie dzieje czyżby jakiś filtr ?

... Im więcej wiesz tym wiesz jak mało jeszcze wiesz... dot.service , wynajem apartamentów nad morzem , Cięcie laserem

Katalogi to nie wszystko, strona ma mało linków to skacze a tak z innej beczki to po przecinku nie daje się spacji(to samo dotyczy kropek) - wygląda to koszmarnie, czyta się jeszcze gorzej;)

Mnie osobiście takie niechlujstwo odstrasza.

Aaaa o optymalizacji nie będę nic wspominał - poczytaj troszkę bo szybko możesz domenkę zafiltrować:)

Edytowane przez wojtekk

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Linkuj, linkuj i jeszcze raz linkuj, to jej pozycja się ustabilizuje;)

P.s strasznie "ciężkie" masz te grafiki na stronie. Mi osobiście(łącze 2mb/s) wczytywało się wszystko z 12sekund może wina, że wifi, a może wina czegoś innego.

Nie wspomnę o meta title:

Lenght: 358!! (optymalnie:51)

oraz

meta keywords:

Lenght: 467 (optymalnie:104)

(Te moje optymalnie mówię na oko.)

Kolejna sprawy:

-mało contentu.

-brak linkowania zewnętrznego

-brak linkowania wewnętrznego

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Gość Voyager

Czy takie ciężkie to ciężko stwierdzić :)

6AQEs.png

Poza tym - po co pisać to samo tutaj skoro to narzędzie "powie" to samo: https://www.seoptimer.com/report/apartament...l/4fc54acf2cf90

Strona przeoptymalizowana (upychanie było dobre kiedyś) w złą stronę >> https://www.apartamentygaski.pl/apartament-b.html po co ta biała czcionka na dole?

PS. Warto dodać stronę do Facebooka (obecnie ta ikonka na dole nic nie robi) i Google+ - ot tak coby zwiększyć zaufanie do nas w oczach robota :)

Edytowane przez Voyager

Panowie Bardzo dziękuje dopiero się uczę , ja jestem "człowiekiem od sprzętu" na tym można powiedziec że się znam ;-) , teraz przechodzę etap skrobania www , pozycjonowania tak z czystej ciekawości czy podołam , ale widząc waszą pomoc to myślę że chociaż troszkę czegoś się nauczę DZIĘKUJĘ ! zazraz biorę się do poprawiania .

Kolejna sprawy:

-mało contentu.

przepraszam wiem śmieszne pytanie ale co to znaczy ?

...Jednak im więcej wiesz tym wiesz jak malo jeszcze wiesz ....

Edytowane przez grid3

... Im więcej wiesz tym wiesz jak mało jeszcze wiesz... dot.service , wynajem apartamentów nad morzem , Cięcie laserem

Panowie Bardzo dziękuje dopiero się uczę , ja jestem "człowiekiem od sprzętu" na tym można powiedziec że się znam ;-) , teraz przechodzę etap skrobania www , pozycjonowania tak z czystej ciekawości czy podołam , ale widząc waszą pomoc to myślę że chociaż troszkę czegoś się nauczę DZIĘKUJĘ ! zazraz biorę się do poprawiania .

...Jednak im więcej wiesz tym wiesz jak malo jeszcze wiesz ....

Człowiek całe, życie się uczy.

Tylko musisz sobie odpowiedzieć na zaje**scie ważne pytanie czy masz czas się z tym bawić i uczyć od podstaw czy może zlecić to komuś kto się na tym zna.

Człowiek całe, życie się uczy.

Tylko musisz sobie odpowiedzieć na zaje**scie ważne pytanie czy masz czas się z tym bawić i uczyć od podstaw czy może zlecić to komuś kto się na tym zna.

mam czas , i chęci bo życie mnie nauczyło że nawet jak podnajmujesz kogo kolwiek czy to mechanik czy pozycjoner to fajnie by było byś wiedział że w silniku są tłoki , a keywords to słowa klucze ;-) dlatego lubię się uczyć bo potem przydaje mi się to na co dzień nie do zarobku ale do satysfakcji ;-)

PS. też oglądałem ten film ;) laska wymiata :)

Edytowane przez grid3

W takim razie nic tylko życzyć powodzenia:)

Zanim cokolwiek zaczniesz robić, zajmij się optymalizacją witryny. W blogach o SEO jest masę przelanej wiedzy, co i jak lecz pamiętaj, o dystansie do tego co piszą. Nie przekonasz się póki sam nie przetestujesz:)

Dziękuję mam jeszcze jedno pytanie w związku z moimi bojami : w narzędziach webmastera google mam coś takiego :

Google couldn't crawl your site because we were unable to access the robots.txt file.robots.txt

mam w katalogu strony robots.txt o zawartości :

User-Agent: *

Disallow:

Sitemap: https://apartamentygaski.pl/sitemap.xml

a na www mam wpis : by podążał za wszystkimi odnośnikami :

<meta name="robots" content="index, follow all " />

może to też jest przyczyna ? bo "...Jeśli Twój plik robots.txt istnieje, ale nie można go pobrać (czyli nie jest zwracany kod stanu HTTP 200 lub 404), odłożymy indeksowanie, żeby nie ryzykować sprawdzania zabronionych URL-i...."