Skocz do zawartości

Dzień zakręconego

zakręcony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie nie wiem czy to własciwy dział, czy nie, ale do rzeczy.

Czytać cały post, a nie zasmiecac mi PW na zasadzie, nie spełniam wymagań, ale może mi kurna sie uda. Nic sie kurna nie uda.

Ostatnio na jakims tam forum czytam trochę tematów z działu psychologia i martwi mnie, że są osoby, które uważają, że ludzie nie robią nic bezinteresownie. Chcę to obalić (nie no żartuje) i postawiłem sobie stronkę tematyczną o... no? Nie inaczej jak o pozycjonowaniu. Są tam jakieś może i dyrdymały, ale za to w temacie i teraz chcę aby osoby z PiO podesłały mi na PW adres swojej strony, komplet danych firmowych (formy rozliczenia z Klientem jeżeli to nie wielka tajemnica, może nawet krótka charakerystyka firmy). W zamian otrzymają dofollow na anchor pozycjonowanie miasto zupełnie za darmo - oczywiście dane, które mi wyślecie róznież zamieszczam na stronie, więc nie chodzi o pozyskanie Waszych tajnych danych.

Oczywiście jakiś interes w tym mam, ale luz, napewno nie zyskam Waszym kosztem i nie chcę Was utopić, jak zobaczycie stronę i Wam nie przypasuje, piszecie, sorry Winetou, ale my dopadamy - i slad po Was znika :)

Niestety nie dotyczy to każdego ;)

Wymagania:

- staż na forum minimum 2 lata, czyli rejestracja z przed 29 maj 2010

- własna DG

- istniejąca strona www z danymi firmy

- w sieci nie może być "złych" informacji, czyli SS i Procreate odpada na samym początku

- przydało by się normalne podejście do każdego Klienta, tego nie sprawdzę, ale po co nam spięcia ;)

Jak ktoś chętny, to zapraszam. Ilość miejsc ograniczona, nie wiem, może 5, może 8.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

• 1 miesiąc temu...