Skocz do zawartości

Google Index Checker (darmowy)

rokko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgodnie z obietnicą złożoną jednemu z użytkowników udostępniam kolejny mini programik. Tym razem do sprawdzania indeksacji.

Opis programu i link do pobrania znajdziecie w artykule promocyjnym na blogu https://techformator.pl/sprawdzanie-indeksa...-index-checker/

Uwagi mile widziane.

Pozdrawiam,

Mariusz K

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Jeżeli jesteś zainteresowany publikacjami wpisów gościnnych, napisz do mnie @.

Nie żebym się czepiał ale jak sprawdzasz indeksację ?

To co piszesz wraz z twoją stopką się gryzie jak diabli "Doświadczony specjalista SEO odpowie na Twoje pytania." - u "leszcza" co zaczyna w seo bym zrozumiał takie bzdury jak indeksacja w Google przez sprawdzanie komendy site ale zlituj się proszę nad użytkownikami i nie pisz bzdur że twój program sprawdza jaką indeksację

Do twojej informacji - twój program sprawdza site wskazanej domeny a nie sprawdza żadnej indeksacji - amen w pacierzu (myślę że warto poprawić i się nie kompromitować takimi mega podstawowymi błędami)

Nadal wśród żywych ;) 

Kojotek_OX mistrzu kochany który pozjadałeś wszystkie rozumy...

Jeśli w site wyświetli Ci się wpis którego szukasz to jest zaindeksowany. Jeśli nie...domyśl się.

Dziwi mnie że tak doświadczony user wie tyle o sprawdzaniu indeksacji co przedszkolak.

@Kojotek_OX, żenujący ten Twój komentarz i śmiechu warty. Z rana warto się pośmiać co nieco, dziękuję!

PS. Zrobię sobie zrzut ekranu na pamiątkę Twojego posta jako szczytu bezmyślności. Pozdrawiam.

Edytowane przez rokko

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Chłopie Ty naprawdę masz problem z .... - każdy wie pewnie co tam bym napisał

Ty sprawdzasz site domeny nie indeksacje i taki ktoś kto nie zna podstaw z podstaw robi szkolenia seo - potem się dziwimy że jest jeden wielki syf.

Dodatkowo dobrym pomysłem będzie dowiedzieć się czym jest indeks uzupełniający i czym suplemental - dział początkujący na PiO

Nadal wśród żywych ;) 

@Kojotek_OX, już pokazałeś co potrafisz mistrzu.

Jeśli Twoje programy są tak optymalne jak Twoja wiedza w zakresie sprawdzania stanu indeksacji to współczuję wszystkim, którzy je użytkują, a o szkoleniach już nawet nie wspomnę bo ich poziom przypominałby poziom "zerówki".

Pozdrawiam

Edytowane przez rokko

Widzę że z tobą trzeba rozmawiać jak z neoxem czyli łopatologicznie

Pier..sz głupoty aż przykro tego słuchać/czytać i zanim dalej będziesz brną i się ośmieszał to zapoznaj się z tym artykułem: https://pozycjonowanie-rotfl.pl/indeksacja-...gu-precelku-itd

Już coś świta w tej małej główce w czym problem i dlaczego pieprzysz głupoty ?

PS: Siedzenie na forum G zdecydowanie nie pomaga Ci w praktyce bo się bardziej cofasz niż rozwijasz

Edytowane przez Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;) 

Super bzdury piszesz to muszę ci przyznać. Też taki kit na szkoleniach wciskasz?

Kojotek_OX, twierdzisz że Masz 7 lat doświadczenia, a po Twoich postach i artykułach mogę wywnioskować że co najwyżej miesiąc i to naciągany. Co ma site:domena.pl do site:domena.pl/nazwasprawdzanejpodstrony.html jeśli podstrona nie będzie zaindeksowana jest brak wyników na wyściu i FINITO. Jeśli jest zaindeksowana site wyświetla wynik!

Jesteś taki "inteligentny" że nawet nie potrafisz poprawnie logiki aplikacji sprawdzić w web debugerze.

Gratulacje!

Apeluję o unikanie dyskusji z użytkownikiem Kojotek_OX. Każdy już chyba przekonał się, że jakakolwiek próba wymiany zdań z tymże człowiekiem kończy się przeczytaniem obelg w swoją stronę. Często z resztą niezrozumiałych.

Rokko, bardzo fajna aplikacja, według mnie wszystko śmiga jak należy, a od wczoraj ją testuję, przyda się na pewno. Warto zaglądać na Twoją stronę.

Jam jest Zbygniew.

@Zbigniew, Masz rację i dziękuję Ci za przypomnienie, szkoda czasu i nerwów.

@Kojotek_OX, z Ciebie taki programista jak ze mnie mechanik :>

Szkoda czasu na dyskusje mam za dużo roboty.

Pozdrawiam i życzę owocnego wciskania kitu ludziom... na szkoleniach.

Ja stwierdzam tylko fakty a Ty dalej brniesz w zaparte - no cóż taki świat i każdy niestety ma prawo żyć

A co do tematu samej indeksacji jak ktoś chce sprawdzić swoje linki gdzie ma i czy je ma i czy są w indeksie to może całkowicie za FREE bez korzystania z badziewia które niby twierdzi że sprawdza indeksację (dalej podtrzymuję swoje że to bzdura) skorzystać z tego adresu: https://www.google.com/webmasters/tools/external-links i pobrać sobie wszystkie swoje linki do pliki CSV - no ale niestety zawsze znajdzie się cwaniak co będzie wciskał swoje kity

Nadal wśród żywych ;) 

Kojotek wg mnie to Ty trochę pojęcia mylisz...

Bo tu chłopakom nie chodzi o to, że LINK został "zaindeksowany" czyli zliczony przez Google, tylko, że WPIS (dana podstrona - jak zwał tak zwał) została "zauważona" przez GOOGLE - co w "naszym" polskim "seo" języku przyjęło się, że coś (w tym przypadku podstrona) siedzi w Indeksie - czyli została znaleziona przez Google.

Link to zupełnie inna bajka...

Jeżeli się mylę - poprawcie mnie i nakierujcie! Chętnie przypomnę sobie dział dla początkujących :)

laska.gif

Kojotek_OX:

Czy link będący w suplemencie jest zaindeksowany w google czy nie ? Odpowiedź na to pytanie skonfrontuj z tym co oferuje ten program.

Odnośnie wciskania kitu to... :)

ogłoszenie bezpłatne:

chce ktoś kupić nick z lat 2006-2008 ? (50% na szczytny cel ;))

1 - Strona jeśli znajduje się w suplementalu nie ma możliwości technicznej wyciągnięcia jej na światło dzienne amen

2 - Link na stronie w suplementalu się liczy jeśli takowy link zostanie zaliczony amen

3 - Indeksacja strony a dokładnie to co jest pokazywane pod komendą site jest zależne od TR domeny i nie ma nic wspólnego z samą indeksacją amen

4 - Indeksacja strony następuje w momencie kiedy na nią wejdzie bot google a nie fakt że pojawia się ona pod komendą site amen

5 - Program sprawdza site domeny a nie sprawdza czy strona X została pobrana przez bota Google czyli nie może sprawdzać indeksacji strony amen

6 - Jeśli byśmy nazwali ten program że sprawdza site domeny to OK nie ma problemu ale k..a jeszcze raz powtórzę program nie może sprawdzić indeksacji naszego wpisu a jedynie fakt czy jest wpis dostępny pod komendą site amen

7 - Jak ktoś jest .... i nie rozumie jak działają pewne mechanizmy to już nic nie poradzi amen

Dotarło do głowy już że pitolisz bzdury czy dalej się upierasz że sprawdzasz indeksację wpisów ?

Edytowane przez Kojotek_OX

Nadal wśród żywych ;) 

Kojotek -> zluzuj łydkę -> masz po części racje! Przecież wiesz, że chodzi o odpytywanie site:

Koleś napisał programik z czystej sympatii do drugiego, a Ty zaraz tu ą ę swoje jakieś tam tajne kody do Quake wklejasz! :)

laska.gif

Ja wiem i Ty wiesz doskonale o co chodzi ale jak ktoś pisze bzdury to wytykam ale niestety dalej brnie w swoje debilizmy i zarzuca mi niekompetencję etc - takiej postawy nie odpuszczam żadnemu ...

Dodatkowo takie osobniki wprowadzają w błąd innych użytkowników którzy myślą że indeksacja to site a to jest bzdura więc chyba mam prawo wytykać osobą co szkolą że piszą bzdury i reklamują się jako seo ...

Nadal wśród żywych ;)