Skocz do zawartości

Hosting z unikalnym IP

skorpion09
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Mam pytanko...

Jaki polecacie najtańszy serwer z opcją wykupienia unikatowego IP... czyli będe go miał tylko ja, a nie będzie, jak w przypadku większości hostingow "seło" udostepniany setkom użytkowników.

Pozdrawiam

https://moje-forum.pl porozmawiaj na ciekawe tematy

Siemka

Mam pytanko...

Siemka kolo, z jakiej choinki się urwałeś :)

Pozdro

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel

W superhost.pl jest za 161.89 zł +VAT /rok (drogo..)

Gdzieś przeczytałem że na godaddy.com jest 4,99 USD + 2 USD za unikalne IP lecz na ich stronie nie widzę informacji na temat dedykowanego IP.

Tanio wyjdzie na szybki-serwer.pl -> https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=96231 (temat co prawda z 2010r ale najnowsze posty są z 2012 i również dotyczą kont z dedykowanym adresem ip i innych).

Napisz do nich na maila.

Na hostowisko.pl do każdego VPS otrzymujesz unikalny adres IP. Najtańszy VPS u nich kosztuje 3zł miesięcznie sam ustalasz sobie parametry jednak wiąże się to z konfiguracją VPS jeżeli się na tym nie znasz to sobie nie poradzisz :) (ewentualnie może to zrobić ktos za Ciebie).

Edytowane przez Kede

Na hostowisko.pl do każdego VPS otrzymujesz unikalny adres IP. Najtańszy VPS u nich kosztuje 3zł miesięcznie sam ustalasz sobie parametry jednak wiąże się to z konfiguracją VPS jeżeli się na tym nie znasz to sobie nie poradzisz :D (ewentualnie może to zrobić ktos za Ciebie).

I płacisz za transfer 1 GB - 1 zŁ

Edytowane przez zoozool

sygnaturka.png

@zoozool

Są dwa sposoby naliczania kosztów za transfer danych:

1. stała opłata dzienna 60 gr netto i nie ma limitu transferu, jednak gwarantujemy tylko 5 mbps przepustowości (przeważnie jest więcej, ale nie koniecznie).

2. gwarantowana przepustowość łącza 20 mbps (może być więcej) i po zakończeniu dnia jest zliczana ilość wykorzystanego transferu danych, po czym mnożona przez 60 gr za każdy wykorzystany 1 GB transferu, co jest zamieniane na opłatę/koszt z tego konkretnego dnia (pomniejsza środki w portfelu).

Wiadomość od BOK :D

@zoozool
Są dwa sposoby naliczania kosztów za transfer danych:

1. stała opłata dzienna 60 gr netto i nie ma limitu transferu, jednak gwarantujemy tylko 5 mbps przepustowości (przeważnie jest więcej, ale nie koniecznie).

2. gwarantowana przepustowość łącza 20 mbps (może być więcej) i po zakończeniu dnia jest zliczana ilość wykorzystanego transferu danych, po czym mnożona przez 60 gr za każdy wykorzystany 1 GB transferu, co jest zamieniane na opłatę/koszt z tego konkretnego dnia (pomniejsza środki w portfelu).

Wiadomość od BOK ;)

Czyli za transfer miesięcznie brutto wychodzi:

22,63

Serwer:

500 RAM

10 GB dysk

17,67

Razem 40zł za VPS.

Edytowane przez zoozool

sygnaturka.png