Jump to content
mik116

Aktualne promocje na domeny

Recommended Posts

Promocja na domeny .biz w n-host.pl.

Do końca maja cena rejestracji domeny z rozszerzeniem . biz tylko 16 zł netto.

Rejestracja domen bez haczyków i zobowiązań.

Kupony rabatowe -25% do wykorzystania na nowe usługi w AZ.pl

Możecie też rejestrować domeny :P

Kod rabatowy: 4788702939086441

Kod rabatowy: 6576142998460407

Kod rabatowy: 0833747334396241

Maksymalnie 20 domen na jeden kod :-)

VPS już od 130 zł netto (rocznie) - Kliknij tutaj

Dzisiaj dostałem meila z az że domenki za 2,9 nie wiem czy to nowa stara promocja..... ale rozsyłają info.

Kto mi powie, czy w www.domeny.pl warto korzystać z tej promocji na 5 domen za darmo? Wiem że kiedyś robili wałki z przedłużaniem, patrzyłem w regulamin niby wszysztko ok, ale może są jakieś haczyki?

Strony www, sklepy internetowe, pozycjonowanie.

Agencja interaktywna Toruń -

http://e-infonet.pl

Haczyków kilka jest przeczytaj np: (IV. Warunki promocji punkt 10,11). Jak skorzystasz z promocji to trzeba już u nich "gnić" z domenami bo ewentualne przeniesienie domeny do innego rejestratora to koszt 122,99 brutto za domene!!!

Edited by AdvertsMedia

468x60.gif

Fajny konkurs na najlepsze domeny w premium.pl (w sumie już trwa głosowanie na najbardziej trafione propozycje).

Na jakiej podstronie jest ten konkurs? Jak mozesz daj linka :)

Kto mi powie, czy w www.domeny.pl warto korzystać z tej promocji na 5 domen za darmo? Wiem że kiedyś robili wałki z przedłużaniem, patrzyłem w regulamin niby wszysztko ok, ale może są jakieś haczyki?

Promocja fajna dla samobójców.... Domeny.pl sobie już zbyt bardzo nagrabiły i lepiej stamtąd uciekać ile sił w nogach...

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Promocja domeny.pl na 5 darmowych domen dobra dla tych co nawet nie myślą o ich przedłużeniu bo 120pln za domenę .eu to juz gruba przesada lepiej juz w ovh.pl z góry na 3 lata kupić cena podobna :)

Promocja na domeny .biz w n-host.pl.

Do 30 lipca cena rejestracji domeny z rozszerzeniem . biz tylko 16 zł netto.

Rejestracja domen bez haczyków i zobowiązań.

Od domeny.pl radzę się trzymać z dala.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

HaczykĂłw kilka jest przeczytaj np: (IV. Warunki promocji punkt 10,11). Jak skorzystasz z promocji to trzeba już u nich "gnić" z domenami bo ewentualne przeniesienie domeny do innego rejestratora to koszt 122,99 brutto za domene!!!

Zapis niezgodny z regulaminem NASK dot polskich domen.