Skocz do zawartości

Google robi porządki?


szfab

Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy googlakowi sie nie udało i zresetował serpy, teraz mają inne doświadczenie i sądze ze porządnie sie do tego zabrali - u mnie na plus :)

Za taką porządną robotę to by każdy mój pracownik wyleciał na zbity pysk.

U Ciebie na plus, bo inni spadli, więc się cieszysz. Dziś my - jutro Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
żadnej poprawy/powrotu do starych wyników nie będzie. takie teksty są zawsze kiedy wchodzi jakiś nowy algo google i każdy tym się łudzi, a nigdy nie następuje rollback.

Chyba trochę przesadzasz. Zawsze przy tego typu zmianach ludzie piszą na forum „to koniec pozycjonowania” itp. Po jakimś czasie i tak wszystko powraca do normy. Coś staje się bardziej ważne coś mniej. Według mnie obecne wyniki wyszukiwania są znacznie gorsze niż te wcześniejsze i teraz są jakieś zmiany w indeksacji Google. Trzeba spokojnie czekać i nie płakać. Wątpię by to był koniec zawirowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnej poprawy/powrotu do starych wyników nie będzie. takie teksty są zawsze kiedy wchodzi jakiś nowy algo google i każdy tym się łudzi, a nigdy nie następuje rollback.

Chyba trochę przesadzasz. Zawsze przy tego typu zmianach ludzie piszą na forum „to koniec pozycjonowania” itp. Po jakimś czasie i tak wszystko powraca do normy. Coś staje się bardziej ważne coś mniej. Według mnie obecne wyniki wyszukiwania są znacznie gorsze niż te wcześniejsze i teraz są jakieś zmiany w indeksacji Google. Trzeba spokojnie czekać i nie płakać. Wątpię by to był koniec zawirowań.

oczywiscie że wszystko musi wrócić do normy, chyba nikt nie sądzi że G zostawi śmieci w topach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wytycznych google jest treść i linki prowadzące do witryny - ja to zawsze tak rozumiałem.... no więc wychodzi na to, że sieczkarnia typu strony beznadziejne, nieaktualizowane, poleciały na mordę nieładnie mówiąc. Branża brukarska, do pokonania kilkanaście witryn do top10. Witryny wiekowe, nieaktualizowane jak te grzyby na ścianie. Dzisiaj w top10 na 8-9 pozycji - owszem to będzie na plus. Ale witryna regionalna z ogłoszeniami, katalogiem lokalnych firm spadła na pysk z wysokości i ciekaw jestem czy się podniesie. Rano myślałem że to ban albo filtr. Suprise! Algorytm - szkoda tylko że w wynikach promowane są jakieś indexy i panoramy w których jest większy bałagan niż u mnie w pokoju. Darmowy internet w którym rządzą strony oferujące płatne reklamy firm. NA KIEGO GRZYBA TO KOMU? A zapomniałem, pani z callcenter zawsze mówi że panorama ma wysoką pozycję w google.pl bo kupują linki sponsorowane....... FU**K :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google.com -> make money online

pierwszy wynik (makemoneyforbeginners blogspot com) to wlasnie idealnie skontruowana w tym momencie strona dla wielkiego g. :)

Mam stronkę, która wskoczyła w top10 i jest prawie tak samo dobra. Jedyne czym odstaje to jedno zdanie na głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności