Skocz do zawartości

Wypalenie zawodowe


Exe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż mam problem. W sumie w seo działam od 6 lat, a od półtora akurat na etat. No i pojawiają się problem:

- nudzę się jak flaki z olejem, przychodzi zlecenie, czy mniej wyczerpujące czy więcej zawsze wykonuję w 100% więc szefowie zadowoleni.

- bywają takie tygodnie, że nie mam po prostu co robić. W ciągu godziny-dwóch sprawdzam pozycje, zaplecza itp itd, Ogólnie jest robota, gdy przychodzi zlecenia, ale po prostu nie wiem czy jestem dobry czy co, ale pozycje dość szybko wskakują. Zakładane terminy wykonują się

Niby wszystko jest ok, ale rzygam już pozycjonowniem stron. Na początku pracy jeszcze jako tako się trzymałem, ale obecnie w pracy wytrzymuję tylko dzięki papierosom, bo mam chwilkę czasu gdzie mogę się gdzieś przejść i przewietrzyć.

Szukam jakiejś innej branży, w której być może odnajdę siebie na następne kilka lat, bo teraz nie wiem po prostu czy to wypalenie, czy to znudzenie firmą w której pracuje czy co. Tak sobie pomyślałem o dziedzinach w których bym się mógł zainteresować:

- administracja serwerami

- tworzenie stron (bardziej grafik i cięcie szablonów)

Może ktoś się spotkał z takim problemem i może coś poradzić :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Miałem to samo po około 5 latach w SEO (własny biznes, nie na etacie). Chciałem całkowicie olać SEO i zająć się czymś innym. Zacząłem od C#, później przerzuciłem się na Javę. Poszukałem sobie stażu w jakiejś firmie (w końcu to dużo szybsza nauka niż maglowanie w domu) i teraz pracuję tam na stałe (tzn. jestem firmą, która przez 8h wykonuje usługi na miejscu ;) ) i robię też przy okazji SEO w dla tej firmy :) ogólnie zmiany jak najbardziej na +. Tym bardziej po 5 latach robienia tego samego.

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własny biznes to hardcore. Nie wiem czy bym dał radę, po drugie podatki, zusy, srusy bardzo mnie zniechęcają.

Co do rozwijania się w temacie pozycjonowania. Hmm, nie wiem, nie jestem oczywiście jakiś kosmos PRO w pozycjonowaniu, ale jeszcze nie trafiłem na zlecenie w firmie gdzie bym nie wypozycjonował. Po prostu mam doświadczenie i narzędzia, no i się wszystko układa.

Etat ma to do siebie, że odwalasz 8 godzin, wychodzisz i wisi tobie i powiewa. Nawet od szefów nie odbieram telefonów gdy dzwonią po godzinach, w ogłoszeniu nie było nic o "dyspozycyjności" :P

Po prostu przychodzą do głowy takie pomysły, aby zmienić dziedzinę, gdzie miałbym wyzwanie i jakiś cel.

PS. ryu420 dzięki, na pewno się zastanowie nad taką opcją

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz się pochwalić $$$?

Biorąc pod uwagę miasto w którym pracuję, to średnia zarobków.

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy średnia zarobków to średnia krajowa?

Powiem tak, zarobki nie robią szału, ale wystarcza mi na życie i odkładanie kasy na jakieś ekstra wydatki więc źle nie jest. Jak widzę znajomych co za najniższąkrajową pracują to jest nawet ok :P

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko nie harujesz, wynagrodzenie Ci odpowiada ale przez taką pogodę, złe odżywianie, brak sportu ( słabe krążenie), brak odpowiednich witamin ... mogą dopadać takie rzeczy rozważałeś takie opcje czy coś można zmienić by było lepiej a dopiero ostatecznie branże ? :P

Kto pyta, nie błądzi  :nauka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ to że SEO a czasem gdy nie rozwijasz się i popadasz w rytynę jest samo z siebie bardzo monotonne , jak by ci może dali w firmie dodatkowe zlecenia tylko na twoją głowe ale inne niż te dotychczasowe może by coś zmieniło.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności