Skocz do zawartości

Klawiatura klawiaturze nie rowna...


aikmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pod natchnieniem tematu o myszkach jestem ciekaw czego używacie do pracy w kwestii klawiatur? Właśnie jestem przed zakupem nowej i troche na ten temat poczytalem, pogrzebałem.

Obecnie używam Tracer Perfect Flat

hire_08100.jpg

Od zawsze używałem podobnego typu klawiatur. Najlepsza jaka posiadalem byla Tracera F1 Special Edition, kolor czerwony ale posiadala magiczny klawisz do szybkiego uruchamiania kalkulatora, szybko mozna bylo przeliczyc szerokosc pixeli przy kodowaniu layoutów ;) Zawsze kupowalem tanie bo szybciej je zabrudzalem niz zuzywalem (sniadanie obiad kolacja przed monitorem ;) )

PLUSY:

- Tania

- mały skok klawiszy

- dobre ulozenie klawiszy

- brak zbednych pokretel itd do multimedii

Minusy:

- glosna

- maly enter

Teraz mam zamiar kupić coś dużo droższego i lepszego :D Myslalem rowniez o czyms w stylu apple. Ostatecznie zdecydowalem sie na: NATEC Medusa z systemem klawiszy XSciss. (https://www.natec-europe.com/KLAWIATURA_NATEC_MEDUSA_X-SCISSORS_PIANO_BLACK_USB,id7,cid58,pidZ08436.html)

Może ktoś ma opinię czy to będzie dobry wybór?

Pozdr

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

83key.jpg

Plusy:

- wytrzymała

-

- mała potliwość opuszków palców w styczności z klawiszami (nie dotyczy obudowy)

- kabel 8 m

- nie ścierające się podpisy klawiszy, które po dłuuuuuużym korzystaniu się nie ścierają

- układ klawiszy zoptymalizowany nie tylko pod wyszukiwarki, ale także do wygodnego naciskania podczas pisania

- malutki skok klawiszy, zaledwie trwa chwilkę, może trwać chwileczkę, w zależnosci od siły nacisku

- cicha, dobra do pisania w nocy, w ciągu dnia także podczas gdy do wieczora jeszcze trochę czasu pozostało

- brak klawiszy windows

Minusy: Brak

Polecam ją głównie do pisania unikalnych artykułów, ale także do pisania i do wielu wileu innych rzeczy. Klawiatura na lata.

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultraflat.jpg

dla mnie ta najlepsza ;) ultra flat :D mogę pisać bezwzrokowo, wcześniej ten model należał do Labteca

- ma tylko jeden minus mały shift

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam klawki wbudowanej w laptopa ;) Wiem, gość ze mnie.

jeszcze nigdy nie widzialem klawiatury ktora bylaby lepsza dla niz ta z laptopa. nie wiem dlaczego ale jakos sa klawisze za wysokie dla mnie. tylko klawiatury z lapkow ;P

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam tanich klawiatur. np firmy modecom. Są ciche, mają podkładkę pod nadgarstki i niski profil (choć nie laptopowy). Czy jest mnie ktoś w stanie przekonać, że warto kupić klawiaturę drogą (200-300 zł) i dlaczego jest ona lepsza? Nigdy takiej z wyższej półki nie używałem, więc może się myle, że nie opłaca się takiej kupować.

www.sagomedia.pl - usługi SEO copywritingu i wartościowe, merytoryczne artykuły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tą A4tech od 2 lat, jest dobrze zrobiona że jak się wyleje na nią jakiś płyn to z dołu ma otworki

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności