Skocz do zawartości

Jak i gdzie kupować ruch.


Ian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma takie pytanie, nigdy wcześniej nie kupowałem ruchu i nie wiem jak taki proces dokładnie wygląda, chodzi konkretnie o to że chciałbym kupić ruch dla mojej witryny ale nie wiem za bardzo gdzie i jak się za to zabrać, jeśli ktoś się zajmuje czymś takim to proszę o kilka wskazówek lub namiary na jakieś cenne porady w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wartościowego ruchu dla wartościowej strony, poszukaj serwisów o podobnej tematyce i wykup na nich reklamę (kontaktując się z adminem). Najlepszy sposób, ale ludzie wrócą tylko wtedy, jak twoja strona będzie tego warta - pamiętaj ;)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać coś więcej o charakterze tej witryny? Czy to blog, forum, strona firmowa? Wiele strategii pozyskiwania ruchu na stronie zależy od jej profilu. Chyba, że chodzi Ci jedynie o nabicie statystyk odwiedzin, to wtedy różnicy wielkiej nie ma. Jakieś autosurfy i inne takie Ci to zapewnią.

Czas w końcu zagospodarować sygnaturkę. Zajmuję się pozycjonowaniem. Kontakt przez PW na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczny traffic daje tylko zwiększony procent odrzuceń. Co negatywnie wpływa na pozycjonowanie.

Dla testów wrzuciłem swoją stronę na darmowy autosurf i ustawiłem, aby było wyświetleń mojej strony 200 razy jednego dnia. W google analitycs miałem wyniki 110 odwiedzin, a współczynnik odrzuceń w graniach 25-30%. Bez surfa mam współczynnik odrzuceń w granicach ok. 50%

Więc nie wiem czy nie lepiej od czasu do czasu zrobić mały przekręt ze sztucznym ruchem np. co dwa dni po 200 wyświetleń w surfie ?

edit: aczkolwiek jak czytam po forum - to nie opłaca się dodawać stron aby generować sztuczny ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić reklamę? Musiał by mieć spory budżet by odnotować znaczny wzrost ruchu. Może chce kupić ruch by podskoczyc w gemiusie czytaj mediaplenerzy go zobaczą i pojawi się budżet. Przeczytam wszystkich wydaje się dobrym rozwiązaniem. Aby podskoczyc w gemiusie ruch musi być z Polski by go odnoowali mediaplanerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, ale nie dokładnie o to mi chodziło, wiem że taki ruch nie jest dobrym ruchem, mi chodzi konkretnie o cały proces, jak to wygląda od strony technicznej, czy ktoś kto mi sprzedaje ten "ruch" przekierowuje go ze swojej strony na moją czy jak ? o to mi właśnie chodziło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, ale nie dokładnie o to mi chodziło, wiem że taki ruch nie jest dobrym ruchem, mi chodzi konkretnie o cały proces, jak to wygląda od strony technicznej, czy ktoś kto mi sprzedaje ten "ruch" przekierowuje go ze swojej strony na moją czy jak ? o to mi właśnie chodziło ;)

Powiem Ci jak to robił mój kolega. Sprzedawał na allegro gwarantowane wejścia na stronę czyli kupiłeś u niego za kilka zł on wsadzał twój link w <iframe> z ustawieniem 1px ;) na swojej stronie aby nie było widać twojej strony, że się na nią wchodzi (tylko było widać na 1 rzut oka, że się coś strona dlugoo laduje). Ludzie, którzy odwiedzali jego stronę od razu "odwiedzają" twoją.

Z autosurfami jest troszkę lepiej moim zdaniem gdyż autosurfy mają ustawione często, że trzeba mieć reklamę strony min. 20 sekund włączoną aby zdobyć punkt, więc przez te 20 sek. twoja strona jest wyświetlana u kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z autosurfami jest troszkę lepiej moim zdaniem gdyż autosurfy mają ustawione często, że trzeba mieć reklamę strony min. 20 sekund włączoną aby zdobyć punkt, więc przez te 20 sek. twoja strona jest wyświetlana u kogoś.

Jest wyświetlana u kogoś w przeglądarce - np. na karcie której nikt nie ogląda albo w zminimalizowanej przeglądarce.

AUTOsurf polega na tym, że strony które "oglądasz" się same zmieniają i nic nie trzeba robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz kupić "ruch"? Jak dla samego podniecania się na widok rosnących statów w Google Analytics to sobie daruj. Jeśli już kupować "ruch" to targetowany i w konkretnym celu np. masz jakiś produkt, chcesz go wypromować, dotrzeć do potencjalnych klientów, wtedy tak, dla samego ruchu i jarania się statami nie ma sensu, jeśli już to samemu wygeneruj sobie i zaoszczędzisz przynajmniej kasy.

Domeny na sprzedaż - pod zaplecze SEO, strony PP, strony firmowe, sklepy internetowe.

Zapraszam również na podstronę z darmowymi narzędziami SEO >> https://techformator.pl/darmowe-narzedzia-seo/

Jeżeli jesteś zainteresowany publikacjami wpisów gościnnych, napisz do mnie @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności