Skocz do zawartości

Katalogi na tym skrypcie nie dzialaja


J@sió

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę dodać strony do żadnego katalogu opartego na jednym rodzaju skryptu (przykład tutaj). Bez względu na przeglądarkę, akceptację ciastek, nawet wyłączenie firewall'a, za każdym razem wywala następujący błąd:

Notice: SmartyValidate: [validate plugin] form 'submit_link' is not registered. in /home/vep/public_html/reddir/libs/smarty/plugins/function.validate.php on line 49

I tak się dzieje w każdym katalogu opartym na tym skrypcie. Czy ktoś też miał taki problem i udało mu się go rozwiazać? Bo już mi się skończyły katalogi, do których mogę dodawać stronę i tylko te zostały :)

zamki polskie, pałace i dwory obronne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, że nie masz już do czego dodawać...

https://opcg.net/katalogi

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do OPCG.net

Naprawdę kończą mi się katalogi, w których mnie jeszcze nie ma :(

Do redgda

Oczywiście, że mi zależy, ale raczej na tym, żeby móc dodawać stronkę do wszystkich katalogów tego rodzaju. Zdaję sobie sprawę, że pewnie większości działa, ale ja jestem wyjątkowym pechowcem. I u mnie po prostu nie działa :D

Próbowałem z różnymi stronkami i różnymi anchorami. Zawsze ten sam błąd.

zamki polskie, pałace i dwory obronne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności