Skocz do zawartości

Jak pingować i co pingować aby dało efekt?


Nexus_Media

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie pingowania url.

Korzystam z automatu OmniPing i obecnie pinguje kanały RSS paru serwisów i zastanawiam się czy ma sens dodać do pingowania także sitemapy każdej ze stron?

Co jeśli tych url z jednej strony jest pingowanych kilkaset jednocześnie? Na co powinienem zwrócić uwagę aby to pingowanie miało sens? Unikalne opisy dla każdego linka czy wystarczy, że jest unikalny tytuł?

W skrypcie istnieje możliwość podpięcia Publikera i wyciąganie linków do zaakceptowanych wpisów. Problem jest taki, że opisy pingów nie są generowane z tytułów wpisów tylko jako opis robi losowy url. Podczas wysyłania pingu ma znaczenie jaki jest opis?

Co jeszcze powinienem pingować / robić aby skuteczność indeksacji wzrosła?

Z góry dzięki za pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pinguje tego co się nie rusza :P Nie lubię niepotrzebnie grzać maszyn.

1. Listę z dodawarki sprawdzam co jest w indeksie, odsiewam

2. Na odsianych sprawdzam czy link jest na stronie

3. Tak odsiane sprawdzam domeny czy są w indeksie

4. Niezbanowane domeny z moim wpisem - czysta, dobra lista - puszczam do pinga ( nie tylko).

Pozdrawiam,

Mariusz

Edycja.

Zamiast kilku tysięcy bezwartościowych "zombie" mam dzięki temu konkretne linki i para nie leci w gwizdek.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na link:

www.moja-strona.pl/sitemap.xml

puszczasz np blast SB lub XR.

Nic się nie stanie jak będę linkował bezpośrednio sitemape w komentarzach?

Czy lepiej linkować ją w preclach i blast puścić na zaakceptowane wpisy?

Rozumiem, że mam ją linkować na różne frazy a nie tylko na jedną?

Oraz ile mogę bezpiecznie dodać komentarzy z linkiem do sitemapy (zaakceptowanych i sprawdzonych)?

Co do różnych blastów - jest sens pingować adresy z dodanym komenatrzem? Czy lepiej tego nie robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności