Skocz do zawartości

[Wykonam] Pozycjonowanie dla każdego!


donlupak

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonam pozycjonowanie stałe (na min. 9 msc umowa), jednorazowe (do uzyskaniu odpowiedniej pozycji). Posiadam własne portfolio, które podsyłam zainteresowanym na mail lub PW. Poparte jest ono długoletnim doświadczeniem, jednak coraz ciężej jest z pozyskiwaniem nowych zleceń poprzez własną www - portfolio, jestem zmuszony do wystawienia ogłoszeń w celu znalezienia nowych to zleceń.

Staram się aby strony klientów był jak najwyżej, zawsze wypozycjonowałem strony klientów na pozycje jakie chcieli. Czas pozycjonowanych fraz różni się od 1-6 miesięcy, zależy od frazy.

Aktualnie pozycjonuję frazę SEX SHOP gdzie znajduje się już w TOP10-TOP15 (wszyscy inni klienci TOP1-10).

Oczywiście robię to w tak inteligentny sposób, aby nie narazić strony klientów na niekorzystne oblicza (*filtry czy banowanie strony)

DO KAŻDEGO ZLECENIA PODCHODZĘ INDYWIDUALNIE - u mnie nie czekasz długo na wyniki!

W razie pytań zapraszam serdecznie do kontaktu bezpośrednio na PW lub @ : donlupak@gmail.com

DonLupak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności