Skocz do zawartości

weryfikacja

Malyrobaczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:-)

Stworzyłem serwis swojej firmy początkowo miał to być tylko dodatek do dziłalnośc no w końcu teraz wszyscy maja strony. Nie myślałem o pozycjonowaniu wiec strona jest we flash wiem to bład!! no ale jest....

No ale postanowiłem troche wypromować stronke w wolnym czasie.

Ulepszyłem ją pod kątem kątem pozycjonowania

i zrobiłem wersje html - czysty text

no ale potem zanlazłem informacjie o <noembed>

no i wpislem wsztko w index.html

czy dobrze zrobiłem?

czy w takim razie moge wywalic tą wersjie żeby przeglądrki nie myślały że duplikuje treść?

No i będe wdzięczny za sugeste bardzej doświdcznych urzytkowników?

adres to Usługi elektryczne

Pozdrawiam

Edytowane przez Malyrobaczek

Witaj,

- jest wersja flash, więc niech sobie jest (wywal to co masz pomiędzy <noembed>) i zrób porządną stronkę w HTMLu (żeby duplicate nie było), ale żeby na stronce flashowej był odsyłacz do wersji HTML i tyle. Robot sobie wejdzie, zobaczy (zalezy jaki robot) że flash więc się nie ucieszy, ale zauważy że jest też odsyłacz do HTMLa i mu się buzia usmiechnie ;).

ALE drugi wariant jest taki (ja bym taki wybrał):

na Twoim miejscu zrobiłbym odwrotnie. Uzytkownik wchodzi na stronę która jest w HTMLu (to się ładnie optymalizuje pod wyszukiwarkowe roboty), a jak chce, to może przejść do strony we flashu.

Są gusta i guściki...

Pozdrawiam

rpnet

No ale nie jestem pewien czy wywalic to co jest w

<noembed> poniewaz wtedy mam wszystko co potrzeba dla wyszukiwarki w index

Moze lepiej wywalic na razie wersje html zeby nie bylo dupilkowania

A w prszyszlosc napisac od nowa strone bez flasha.

Ale czy tak jak jest to powazny błąd?

Dziekuj za posiwcony czas

Pozdrawiam

Dlatego napisałem 2 wersje - którą zastosujesz? - to już Twoja decyzja. Faktem jest, że z czegoś musisz zrezygnować, albo zastosować drugie rozwiązanie.

Tak jak jest - to jest podwójny content, a to źle.

Pozdrawiam

rpnet

Ok dzięki serdeczne

Proszę bardzo.

wersja html wylatuje (i tak była beznadzejna)

To prawda :D

A jak znajde czas to napisze wszystko porządnie od nowa i zajme sie jej promocja

Tak trzymaj, bo jakby nie patrzeć wersja HTML się przyda.

Pozdrawiam

rpnet

• 2 tygodnie później...

Witam,

1. Adres kiepski, cięzko coś taiego komuś podyktować przez telefon, wstyd na wizytówkę dać, proponuję w ramach PR firmy postarac sie o porządną domenę.

2. Słabo wykorzystane opcje Flasha

3. Co to za adres jpue.info ? jest pod logo.

4. Proponuję przerobic logotyp. JP wyszczególnić, usługi elektryczne traktować jako dodatek.

5. Brak treści wprowadzającej na SG -Cos typu 'Projektowanie elektryczne' lub 'Pełny zakres usług elektrycznych' lub 'Elektryka od podstaw' i wyszczególnienie usług (hasła, nagłówki -skrótowo)

Pisze to bo po wejściu na strone dowiaduję się najpierw, że firma zajmuje się usługami elektrycznymi a jak chce doczytac jakimi konkretnie to sie dowiaduje ze to firma rodzinna... to chyba nie ta kolejność prezentowania informacji...

6. Proponuję przemyśleć dokładnie treść i zaoferować coś więcej - te podstawowe informacje które są w Usługach - to troche mało. Można by to z pomyślnościa troszkę okroić i dać na główną a na ta stronę przygotować porządne opisy usług.

Natomiast jak powyższe proponowane zmiany są zbyt rewolucyjne-- to proponuje przynajmniej wywalić to szare tło w kolumnie pod logiem (zupełnie nie pasuje i posmutnia stronę) i postarac sie zmieścić wszystko w jednym oknie 800x600 minus przeglądarka - bez przewijania.

Prąd to wdzięczny motyw- można się pobawić efektami, wyładowaniami itd... sporo tu możliwości.

Pozdrawiam,

Wow ile uwag:-)

Jestem wdzięczny za taka wnikliwą ocene.

Adres kiepski bo to darmowe konto a www.jpue.info to wlasnie domena do podawnia przez telefon (i tak ja zmienie no i zainwestuje w serwer).

A co do pozostałych uwag to w dużej cześci się zgadza mam całkowice nowy pomysl na ta strone ale na razie zostaje jak jest bo sesja, praca itd:-) no i flash bedzie tylko dodtkiem...

Pozdrawiam i dziekuje

Co do komendy <noembed> to nie wiem czy jest to taki dobry pomysł.

"Znacznik ten nie jest zawarty w najnowszych specyfikacjach HTML, dlatego nie należy go używać."

Cytat pochodzi ze strony:

https://htmlhelp.shl.pl/html/komendy/noembed.php

aktualizowanej 17.12.2005

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

A czy ja jestem artystą żebym się na kolorach znał:-) w końcu dla takich jak ja sa szablony

a pozatym nie kryje sie z tym bo w warunkach licencji jest to ze musi sie znajdowac odnosnik do nich

i u mnie takowy button jest

a co do znacznika <noembed>

to na razie zosaje

po prostu nie mam teraz czasu...

Pozdrawiam