Skocz do zawartości

Proszę o ocenę


SzefoPolska

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika jest straszna. Po drugie strona jest mało intuicyjna. Według mnie powinieneś mniej wstawić na stronę główną. Wyrzuć 2/3 z tego, co jest. To, że będzie wszystkiego mniej sprawi, że osoba, która wejdzie na stronę skupi się na czymś, a teraz nie ma na czym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zmieniłem tylko kolorystykę, trochę detali, wywaliłem możliwość głosowania prosto ze strony głównej, teraz można głosować tylko i wyłącznie na filmiku.

Ale jakoś rażą mnie te tytuły obok miniaturek, zastanawiam się co z nimi zrobić, powiększyć, wywalić, dać na obrazek.... Hmmm dlatego jestem wdzięczny za wszelkie sugestie...

Współczynnik odrzuceń w ogóle nie spadł w dół ani nie poszedł do góry, mimo że były to na prawdę duże zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności