Skocz do zawartości

Przelewy24, DotPay - rozliczanie


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak wygląda odprowadzanie podatku z przelewy24.pl i dotpay?

Z tego co wiem, z dotPay podpisujemy umowę o dzieło(?) i oni nas rozliczają z podatku, a my na koniec roku otrzymujemy tylko PIT od nich, który należy uwzględnić przy składaniu zeznania podatkowego. A jak to jest w wypadku przelewy24.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dotpay rozliczają za Ciebie jedynie podatek z sms'ow. W przypadku przelewów podatek sam rozliczasz.

W dotpay (i chyba w wiekszosci firm(?)) wyglada to tak, ze generujesz w panelu umowe o dzielo i rachunek i wysylasz to do nich. Robisz tak kazdego miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi. Czy taka praktyka to standard wśród wszystkich firm działających na terenie polski w zakresie SMS Premium? Bo o ile się nie mylę, to Homepay tę kwestię rozwiązuje w ten sam sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam podobne pytanie co przedmówca. Mam z Dotpay małe kwoty: 12zł, 23zł, 7zł, itd. nie opłaca mi się z tak małych sum co miesiąc bawić w wysyłanie umów. Chciałbym poczekać np pół roku aż nazbiera się większa suma i zlecić wypłątę za kilku miesięcy naraz. Można w ten sposób w dotpay?? w panelu widze tylko "generuj raport" przy każdym miesiącu z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności