Skocz do zawartości

[zlecę]Optymalizacja/modyfikacja strony


sindirus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałabym zlecić optymalizację bloga blog.copywrite.hpark.pl wraz z drobnymi poprawkami na serwerze.

Przede wszystkim chodzi o:

- optymalizację (wtyczki takie jak All in One SEO są już wgrane)

- ujednolicenie adresu bloga (obecnie istnieje pod dwoma adresami blog.copywrite.hpark.pl i blog.copywrite.hpark.pl/wordpress/ - wiem, masakra, proszę mnie nie zjeść żywcem) docelowo ma prowadzić na blog.copy-write.pl Nie wiem, czy da się to załatwić samymi przekierowaniami czy konieczne będzie przenoszenie całych plików - pozostawiam to w rękach wykonawcy.

- plus ewentualne prace, które wykonawca uzna za konieczne, aby poprawić działanie i wyświetlanie bloga

W razie pytań proszę o kontakt przez e-mail 0c548f39d4a3f6a2b1fb266f1f96b387.png ponieważ do konta na forum nie zawsze mam dostęp.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności