Skocz do zawartości

Seopilot.pl


SeoPilot.pl

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pawl napisał:

Nie siej zamętu. Jak idziesz do lekarza to też wpierniczasz się w kolejkę mówiąc, że to już prawie weekend?

 

Wątek seopilota istnieje tutaj już prawie 8 lat i jeszcze nikomu nic nie zniknęło.

Jak widać, w ciągu ośmiu lat sporo się zmieniło. Co to za "suport", który nie potrafi rzeczowo odpowiedzieć, dlaczego rozchody nie są wyszczególnione w raportach finansowych, tylko odpowiada formułkami z FAQ? Jeśli doczekam się wyjaśnienia, to dam znać. Być może to jakiś błąd. Jak na razie widzę tyle, że pieniądze znikają, a odpowiedzi nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawl napisał:

Jeśli dzisiaj postawię stronkę z 37 podstronami z TOP kategorią to niestety

twoja odpowiedź nic nie wniosła, równie dobrze mogłeś nie pytać ... w innych systemach mam setki domen z site zupełnie innym (większym), ale każdy system testuje tak samo, albo zaczyna przynosić dochody jakiekolwiek, albo nie. Ten nie przynosi i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do mojego wcześniejszego posta: dziś zadzwoniła do mnie osoba z supportu, sprawa została wyjaśniona, a środki do wypłaty zostały przywrócone. Problemem była specyfika rozliczeń powiązanych z AdWords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zapraszamy do testów nowego modułu w SeoPilot. Automatyzacja reklamy Facebook Ads.

 

Nowy moduł dostępny jest jeszcze w wersji beta, co oznacza że jest on sukcesywnie udoskonalany i rozwijany, ale już na tym etapie pozwala uruchomić efektywną kampanię Facebook Ads w 5 minut. 

Na czym polega automatyzacja reklamy Facebook Ads

 

Wystarczy, ze wstawisz adres url reklamowanej strony a nasz system:

  • automatycznie dobierze grupę odbiorców 
  • wygeneruje teksty ogłoszeń
  • dobierze relewantną grafikę do treści ogłoszenia. 

 

Zapraszamy do testowania nowego modułu na stronie SeoPilot.

 

Od teraz w jednym serwisie możesz prowadzić dwie kampanie: Google i Facebook Ads. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 18.05.2018 o 18:26, Dralik napisał:

więc raczej konto zostanie uśpione.

 

Sorry za złotą łopatę :) Ale z tym uśpieniem konta to uważaj, nie zostawiaj tam żadnych pieniędzy, bo je stracisz.

 

Grosze z programu partnerskiego (27,57 zł) zostały mi w tym miesiącu zjedzone przez "Opłatę abonamentową".

Nie mam o to pretensji - kod reklamy Seopilota od dawna mi się nie wyświetlał na mojej stronie, bo zarobki były marne i nie chciało mi się tego naprawiać, więc spoko, niech sobie wezmą te ostatnie grosze.

 

Ale bałem się, że będą mi naliczać tą "Opłatę abonamentową", aż się u nich zadłużę na miliony monet. Na szczęście nie. "Po wyczerpaniu się środków na Koncie Użytkownika pobieranie opłaty za utrzymanie konta zostaje wstrzymane".

 

Cytat

Utworzenie oraz obsługa Konta Użytkownika jest bezpłatne. Odpłatność zostanie wprowadzona w przypadku, gdy Konto Użytkownika w Serwisie nie jest używane ponad 1 rok (365 dni), wtedy pobierana jest miesięczna opłata za utrzymanie Konta Użytkownika w wysokości 300 PLN. Po wyczerpaniu się środków na Koncie Użytkownika pobieranie opłaty za utrzymanie konta zostaje wstrzymane. Za nieużywane uważa się konto, na którym nie była dokonana żadna transakcja (naliczanie środków dla Webmastera, pobranie środków za pozycjonowanie, naliczenie środków z tytułu Osoby Poleconej, wpłata środków na pozycjonowanie lub wypłata zarobionych środków) przez okres 365 dni lub dłużej. W przypadku powrotu Użytkownika do pracy w Serwisie, pobieranie opłaty za utrzymanie konta zostaje wstrzymane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@kris_set  @Dralik

 

Opłata abonamentowa jest pobierana tylko i wyłącznie w wypadku nieaktywnych kont, prosimy zrozumieć, że użytkownik, który nie korzysta od dłuższego czasu z Systemu Seopilot i nie usuwa konta, czyli takie konto zostaje porzucone przez użytkownika, generuje regularnie wydatki z tytułu utrzymywania danych klienta i jego projektów na serwerach firmy Seopilot Ltd i także platforma SeoPilot dostarcza szereg bezpłatnych instrumentów i funkcji (bezpłatny monitoring pozycji słów kluczowych w wyszukiwarkach, analiza i rekomendacje na temat optymalizacji, samodzielny audyt SEO czyli Checklista SEO, analiza konkurencji, instrumenty ułatwiające dobór relewantnych słów kluczowych i ogłoszeń reklamowych AdWords), których dostarczanie i obsługa jest dla nas kosztem. Więc jeśli użytkownik SeoPilota zdecydował, że nie będzie więcej  już korzystał z Systemu Seopilot.pl to zawsze może zdążyć wypłacić swoje środki i następnie usunąć konto, szczególnie jeśli na to wszystko użytkownik ma w zapasie 365 dni.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

A ja korzystam z seopilot , jak potrzebuje podnieś jeszcze wyżej pozycjonowanie strony 1 raz roku jako dodatkowy system pozycjonowania. To teraz jak jak nie skorzystam z systemu np: przez 365 dni to będę miał naliczany abonament ???.

Co u was się dzieje, to jest dla mnie pułapka finansowa na  ludzi. A niech któryś zapomni albo korzysta  z waszego systemu co półtora roku, i ma zapłacić abonament. HAHAHA.

Edytowane przez eldrako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 7.09.2021 o 11:11, JK22 napisał:

Support leży, po 5 dniach lakoniczna odpowiedź z linkiem do pomocy, który nie rozwiązuje zagadnienia, po kolejnych 3 dniach ponowny link znów nie na temat. Zobaczymy dalej ile potrzebują czasu na odpowiedź na proste zapytanie.

 

Szanowny Panie Jacku (JK22) support nie leży, a pracuje każdy dzień oprócz weekendu ! Pan zadaje pytania, które nie dotyczą platformy Seopilot.pl ! Pytania dotyczące księgowości unijnej prosimy kierować do odpowiedniego miejsca np. może to być urząd skarbowy lub pracownik działu księgowości.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Cytat

support nie leży, a pracuje każdy dzień oprócz weekendu

No... dzisiaj jest weekend i mają wolne...  :)

 

512062167_plikgraficzny.jpg.438204bd494783b8f28f7506ff84513c.jpg

Edytowane przez neon103

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności